Śmierć nadeszła nieubłaganie, nic nie można było zrobić. Śmiertelna choroba zabrała córkę Ewy Bem, tragedia boli nawet po latach

Śmierć nadeszła nieubłaganie, nic nie można było zrobić. Śmiertelna choroba zabrała córkę Ewy Bem, tragedia boli nawet po latach Źródło: Tricolors East News

Ewa Bem kilka lat temu pożegnała ukochaną córkę. Kobieta przegrała nierówną walkę z bezlitosną, śmiertelną chorobą. Lekarze byli bezradni, nic nie można było zrobić, śmierć nadeszła nieubłaganie. Ta tragedia odcisnęła piętno na dalszym życiu popularnej wokalistki. Mimo upływu lat nadal nie pogodziła się z tym, co spotkało jej dziecko.

Ewa Bem przez dwa lata była świadkiem ogromnego cierpienia swojej córki, Pameli Bem-Niedziałek. 39-letnia kobieta, będąc w drugiej ciąży, dowiedziała się, że zachorowała na groźny nowotwór mózgu. Po narodzinach dziecka niezwłocznie rozpoczęto leczenie. Córka wokalistki przeszła także skomplikowaną operację. Niestety, nic nie dało się zrobić. Po wielu miesiącach walki młoda kobieta zmarła, osieracając dwoje małych dzieci. Ewa Bem była załamana śmiercią córki. Postanowiła zniknąć z życia publicznego i skupić się na wychowaniu ukochanych wnuków.

Ewa Bem przeżyła śmierć ukochanej córki

Ewa Bem przyznawała, że w chwili śmierci Pameli, umarła także część jej samej. Wiele osób namawiało ją, by ulokowała bolesne emocje w muzyce. Gwiazda stanowczo odmawiała. Wolała skupić się na pomocy zięciowi, który musiał ułożyć sobie życie na nowo po stracie żony. Piosenkarka nie chciała także, żeby opinia publiczna była świadkiem jej cierpienia. Teraz, trzy lata po śmierci córki, zastanawia się nad wznowieniem działalności artystycznej. Powoli udaje jej się odzyskiwać wewnętrzną równowagę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków, jak inspirują... Lubię też im dawać własną przestrzeń. Dla wszystkich, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam mogę powiedzieć, że jakieś światełko w jakimś tunelu się zapaliło - powiedziała Ewa Bem w jednym z wywiadów. 

Wokalistka rozważa także ponowne złożenie przysięgi przez ołtarzem. Wokalistka i producent zalegalizowali swój związek 26 lat temu. Wcześniej spotykali się przed 14 lat. Ewa Bem chciałaby zrobić dla męża coś, co będzie formą podziękowania za wsparcie, które okazał jej po tragicznej śmierci córki. Wzajemne zaufanie, przyjaźń i zrozumienie sprawiają, że para może liczyć na siebie wzajemnie w każdej, nawet najtrudniejszej życiowej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna decyzja Mateusza Morawieckiego. Nie mogło być inaczej, wszystko w związku z ogromnym dramatem ludzkim
2. Rząd podjął pilną decyzję. Pojawił się nowy zakaz

Ryszard Sibilski bardzo szybko nawiązał pozytywne relacje z córką wokalistki z pierwszego małżeństwa. Pamela była dla niego niczym własna córka. Kobieta niemal przez całe życie zwracała się do niego: "tato". To właśnie ojczym poprowadził ją do ołtarza, gdy brała ślub z dziennikarzem, Janem Niedziałkiem. Niestety, zmarła Pamela nie doczekała się odnowienia przysięgi małżeńskiej swoich rodziców. W tej chwili będzie towarzyszyła im tylko druga córka, Gabriela, która na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Jorku. W takich chwilach przeżyta przed laty tragedia boli wyjątkowo mocno.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo nagle podjęło decyzję. Wszystko odwołane, istniało za duże ryzyko dla życia i zdrowia
  2. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  4. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  5. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim

Źródło: Pomponik

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News