Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci

Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci Źródło: Facebook

Ewa - kobieta, która towarzyszyła na motorówce Piotrowi Woźniakowi-Starakowi w momencie niedzielnego wypadku, może być kluczową osobą w tej sprawie. Wiadomo, co dzieje się z nią teraz.

Ewa, 27-letnia instruktorka żeglarstwa, a także kelnerka, była jedyną pasażerką motorówki, z której wypadła wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach, ale miliarder zaginął i wciąż nieznany jest jego los. To właśnie Ewa jest kluczową osobą w tej sprawie. Jako jedyna wie, co wydarzyło się w niedzielę nad ranem.

Ewa towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Uratowała się

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają od niedzieli. Mimo akcji zakrojonej na szeroką skalę, wciąż go nie odnaleziono. Nieznany jest los słynnego producenta filmowego, ale w tym momencie każda godzina uprawdopodabnia najgorszy scenariusz.

Według Ewy, 27-letniej kobiety, która była jedyną towarzyszką Piotra Woźniaka-Staraka w momencie wypadku, oboje wypadli z motorówki podczas nieudanego zakrętu. Jej udało się dopłynąć do brzegu - miała do pokonania około 100 metrów. Teraz jej zeznania są kluczowe - to ona może, choćby orientacyjnie, wskazać miejsce zdarzenia.

Ewa pochodzi z Łodzi. Jest instruktorką żeglarstwa, ale pracuje także jako kelnerka w jednej z mazurskich restauracji. Po wypadku kobieta raczej nie wróci już do pracy. Portal "Fakt" dotarł do informacji, że na jej miejsce już zatrudniono nową osobę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa jest pilnowana. Była przesłuchiwana

Kobieta nie wróciła jeszcze do swojego domu w Łodzi. Według informacji "Faktu" przebywa teraz w jednej z miejscowości nieopodal Giżycka, gdzie pozostaje do dyspozycji prokuratury. Już wcześniej była przesłuchana w charakterze świadka. "Fakt" podaje, że prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, w którym jedna osoba prawdopodobnie zginęła.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. Kaufland wprowadza ogromne zmiany. Jednych one zachwycą, innych wprowadzą w zakłopotanie

Mieszkańcy okolicznych miejscowości twierdzą w rozmowie z "Faktem", że Ewa jest wstrząśnięta całą sytuacją. Pod domkiem, który wynajmuje, pojawiły się samochody na łódzkich rejestracjach - ludzie podejrzewają, że przyjechała do niej rodzina. Twierdzą też, że kobiety dyskretnie pilnują, jak to nazwali, "byczki" - czyli dobrze zbudowani ochroniarze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka
  4. Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News