Polska raperka pójdzie do więzienia. O dziwo, nie za kiepską twórczość

Polska raperka pójdzie do więzienia. O dziwo, nie za kiepską twórczość Źródło: youtube.com/ ALLES ODER NIX RECORDS

Ewa Schwesta została aresztowana. Polska raperka, która robiła karierę w Niemczech, została zatrzymana przez tamtejszą policję. Okazuje się, że mimo obietnic skończenia z kryminałem, Polka nadal współpracuje z grupami przestępczymi. Zarzuty względem niej są niezwykle poważne.

Ewa Schwesta skazana na więzienie. Raperka, która podejrzewana była o przestępstwa na tle wyłudzeń i stręczycielstwa została uznana winną zarzutów stawianych im przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Piosenkarka podejrzewana o wyłudzenia, defraudacje środków i stręczycielstwo została uznana winną, mimomimo że sama zapowiada apelację.

Ewa Schwesta aresztowana. Raperka z ciężką przeszłością

Całej karierze Schawsty towarzyszą dość niejednoznaczne powiązania z grupami przestępczymi. Kobieta przez długi czas utrzymywała się z prostytucji, a po porzuceniu tej ścieżki zawodowej stała się piosenkarką. Mimo że polski rynek muzyczny jej nie docenił, prawdziwą karierę zrobiła w Niemczech. Tam, bazując na swoim wizerunku byłej kryminalistki, o ciężkiej przeszłości stała się prawdziwą ikoną. Jak się jednak okazało, świat kryminalny był jej bardzo bliski.

Niemieckie służby odkryły, że Schwesta w trakcie swojego pobytu w Niemczech mogła być powiązana z gangami specjalizującymi się w takich przestępstwach jak stręczycielstwo, sutenerstwo, pobicie, handel ludźmi oraz oszustwa podatkowe. Ze względu na swoją ciążę kobiecie udało się unikać wymiaru sprawiedliwości. Z racji faktu, że dziecko raperki ma już rok, śledczy zadecydowali o zaaresztowaniu Schwesty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Raperka z dala od dziecka

Mimo że niemieckie media przekonane były, że Schwesta dostanie dedykowaną celę, w której będzie mogła wychowywać swoje dziecko, to skazana zostanie od niego odizolowana. Kobieta następne 2,5 roku spędzi z dala od najbliższej, a córeczką zajmą się bliscy. Schwesta nie chce się na to zgodzić i zamierza apelować w swojej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Nie mogę w to uwierzyć. Przecież jestem matką i zachowuję się wzorowo – powiedziała piosenkarka w rozmowie z Bild.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Pudelek

Następny artykuł