Eva Minge przez lata ukrywała, że ma raka. Powód jest wstrząsający i przerażający

Eva Minge przez lata ukrywała, że ma raka. Powód jest wstrząsający i przerażający Źródło: yt/JastrzabPost

Eva Minge była gościem programu "Skandaliści". Projektantka zdawała się przez lata wieść udane i luksusowe życie. Niewiele osób wiedziało, że w tym czasie przeżywała dramat. Kobieta chorowała na raka i właśnie wyznała, dlaczego tak wiele lat trzymała swoją tragedię w tajemnicy.

Eva Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek. Kobieta swoje ubrania sprzedaje na całym świecie. Okazuje się, że przez pięć lat cierpiała na raka i... skrzętnie to ukrywała. Agnieszka Gozdyra zaprosiła ją do swojego programu i gwiazda postanowiła wyznać prawdę.

Co Eva Minge powiedziała w programie "Skandaliści"? Szokująca prawda o show biznesie

Cierpiała tak mocno, że chciała umrzeć. Dzisiaj wiadomość o jej chorobie już nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Gwiazda postanowiła ujawnić prawdę kilka lat temu w rozmowie z dziennikarzami magazynu "Pani". - Przez pięć lat budziłam się codziennie o 3:15 w nocy. Mokra ze strachu. Żadne antydepresanty, nic nie pomagało. Bo emocje, które się gromadzą, w końcu muszą znaleźć ujście. Najgorsze było to, że nie miałam z kim się nimi podzielić. Bywały momenty, że myślałam: niech już umrę, będę miała przynajmniej święty spokój. Ale przetrwałam i dzięki temu wiem, że nic nie jest w stanie mnie złamać - powiedziała trzy lata temu w rozmowie z miesięcznikiem. Teraz Agnieszka Gozdyra postanowiła zaprosić Minge do swojego programu "Skandaliści". Okazuje się, że kontrowersyjna postać wciąż wzbudza mieszane uczucia wśród Polaków, a jej udział w polskim show biznesie spotyka się z różnym odbiorem. Przy okazji spotkania w studio Polsatu postanowiła ujawnić, dlaczego ukrywała przez lata swoją chorobę. Wiele osób może zszokować, jak wyglądają kulisy świata mody.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji - powiedziała w studio. Szczere wyznanie gwiazdy może się spotkać z różnym odbiorem tej informacji przez klientów. Z pewnością najtrudniejsze chwile ma za sobą, a ugruntowana pozycja na rynku pozwala jej na otwarty dialog. Jak widać z doniesień medialnych, coraz chętniej krytykuje środowisko, w którym się obraca.ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Największa międzynarodowa polska gwiazda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Wszystkim opadły szczęki
  4. Gwiazda Kogel Mogel dotkliwie upokorzona. Ciężko w to uwierzyć
  5. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News