Eurowizja Junior 2020
youtube.com Junior Eurovision Song Contest
Monika Majko - 30 Listopada 2020

Skandal na Eurowizji Junior. Internauci dopatrzyli się oszustwa rywalki Ali Tracz, co dalej?

Eurowizja Junior w tym roku miała swój finał w Warszawie. Konkurs od początku wzbudzał wiele emocji, a po zakończeniu koncertu w sieci wybuchł prawdziwy skandal. Internauci oskarżają rywalki polskiej reprezentantki o oszustwo, nie cichną komentarze na ten temat.

Eurowizja Junior 2020 za nami, jednak w sieci rozpoczęła się dyskusja na temat rzetelności przeprowadzonego w miniony weekend finału konkursu. Internauci dopatrzyli się oszustwa wśród uczestniczek, posądzają je o śpiewanie z playbacku.

Eurowizja Junior 2020 - po finale wybuchł skandal

Eurowizja Junior to konkurs, który dla Polski w ostatnich latach był wyjątkowo szczęśliwy. Dwa lata temu zwyciężczynią finału została Roksana Węgiel, która wystąpiła z piosenką "Anyone I Want to be" i w związku z tym rok temu konkurs zorganizowano w Gliwicach. Tam sukces swojej poprzedniczki powtórzyła Viki Gabor z utworem "Superhero".

Katastrofalna wiadomość z rodziny Bogumiły Wander. Informację o śmierci przekazała córka brata prezenterkiKatastrofalna wiadomość z rodziny Bogumiły Wander. Informację o śmierci przekazała córka brata prezenterkiCzytaj dalej

W tym roku finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbył się w Warszawie, a Polskę reprezentowała Ala Tracz z piosenką "I’ll Be Standing". Choć 10-latka dała z siebie wszystko, nie miała tyle szczęścia, co jej poprzedniczki.

Na pierwszym miejscu podium w tym roku stanęła reprezentantka Francji – Valentina z piosenką "J’imagine". Dziewczynka na ostatniej prostej wyprzedziła Kazachstan oraz reprezentantkę Hiszpanii. Internauci jednak nie sa przekonani co do słuszności zdobytego przez nią zwycięstwa.

W tym roku z powodu pandemii konkurs odbywał się na innych zasadach, niż dotychczas. Występy uczestników zostały nagrane wcześniej w ich rodzimych studiach, a występ musiał być zarejestrowany na żywo. Później nagrania te udostępniono w sieci, a internauci mogli głosować na swoich ulubieńców.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Uczestniczki Eurowizji Junior zostały oskarżone o śpiewanie z playbacku

Na Instagramie organizatorów szybko zaczęły się jednak pojawiać informacje o domniemanym niedopełnieniu regulaminu. Pod postem z występem reprezentantki Białorusi pojawiły się zarzuty, że młoda wokalistka śpiewa z playbacku.

– To jest playback. Szkoda głosów! – pisali internauci pod zdjęciem Ariany z Białorusi.

– Ona nie śpiewa, ona udaje, że śpiewa. Playback! – wyrokowali widzowie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Podobne zarzuty pojawiły się pod adresem zwyciężczyni konkursu. Według internautów, młoda francuska podczas swojego występu również posiłkowała się playbackiem. Na oficjalnym profilu Eurowizji Junior na Instagramie pojawiło się wiele niezadowolonych głosów, które sugerują, że dziewczynka nie zasłużyła na wygraną.

Oskarżenia internautów pozostają na razie bez odpowiedzi, głosu w tej sprawie nie zabrały ani uczestniczki konkursu, którym zarzuca się niedopełnienie regulaminu, ani przedstawiciele Eurowizji Junior. Wśród komentarzy z zarzutami, pojawiło się również wiele głosów, że są one tylko wyrazem niezadowolenia z wyboru zwycięzców i są bezpodstawne.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News