Mateusz Morawiecki skomentował występ Viki Gabor. Pełne emocji słowa, przesadził?

Mateusz Morawiecki skomentował występ Viki Gabor. Pełne emocji słowa, przesadził?

Eurowizja Junior dostarczyła widzom porządną dawkę emocji, która zapewne nie opuści ich jeszcze przez jakiś czas. Miliony fanów z całego świata zasiadły jednego wieczora przed telewizorami i na widowni. Okazuje się, że wydarzenie nie umknęło również uwadze polityków.

Eurowizja Junior drugi raz z rzędu okazała się zwycięska dla Polski. Nastoletnia reprezentantka dosłownie zmiotła konkurencję ze sceny, co jeszcze nim ogłoszono wyniki spotkało się z pozytywnym odbiorem rodaków. Do komentujących dołączyły również polskie gwiazdy, a jak teraz się okazało, także politycy. Premier Polski postanowił odnieść się do tak niebywałego wydarzenia. 

Eurowizja Junior już za nami

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że drugi raz z rzędu to Polska zgarnęła miejsce na podium w dziecięcej wersji Eurowizji. Viki Gabor powieliła zwycięski los 14-letniej Roksany Węgiel, która dokładnie rok temu również zajęła pierwsze miejsce, a w minioną niedzielę wystąpiła w roli prowadzącej. 

Konkurs odbił się głośnym echem nie tylko w naszym kraju, a nazwisko Viki rozbrzmiewa teraz we wszystkich mediach. Wokaliści i wokalistki nie szczędzą miłych słów młodej konkurentce, a gratulacji zdaje się nie być końca. Tymczasem o komentarz pokusił się nawet sam premier Polski, Mateusz Morawiecki, który zamieścił dość emocjonujący wpis w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mateusz Morawiecki skomentował występ Viki Gabor 

Niewielu raczej spodziewało się, że premier dołączył w niedzielę do grona bacznych widzów i to wcale nie ze swojej kanapy, a z miejsca mieszczącego się kilkanaście metrów od wielkiej sceny Eurowizji. Zdjęciami z wydarzenia pochwalił się na swoim Facebooku, do których zamieścił wiele pełnych emocji słów. 

Zdradził, że do Gliwic udał się wraz z dziećmi i to wówczas ich szczęście było dla niego najbardziej pokrzepiające. Nie omieszkał również odnieść się do samego występu Viki, który dosadnie podsumował w zaledwie kilku zdaniach. Taki wpis w wykonaniu polityka to raczej rzadkość, jednak jego obserwatorom bardzo się to spodobało.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- To wspaniałe zwycięstwo Viki Gabor przejdzie do historii Junior Eurovision Song Contest, a dla mnie to także świetny czas, który mogłem spędzić z moimi kochanymi Dziećmi. Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu jak podczas energetycznego występu Viki i jej Zespołu - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: facebook 

Następny artykuł