Porażka na Eurowizji, wielki sukces w sieci. Występ Polek hitem poza konkursem

Porażka na Eurowizji, wielki sukces w sieci. Występ Polek hitem poza konkursem Źródło: Screenshot z youtube.com/TuliaVEVO

Eurowizja 2019 nie była dla Polski wielkim sukcesem. Widzowie konkursu z całego świata nie chcieli oddawać swoich głosów na "Tulię", która ostatecznie nie trafiła do półfinału. To jednak zupełnie nie przeszkodziło zdobyć olbrzymiej popularności utworowi, który został zaprezentowany przez zespół. Piosenka "Pali się" osiągnęła już ponad 2,6 miliona wyświetleń na platformie Youtube, co jest w tej sytuacji nadzwyczaj zaskakujące.

Eurowizja 2019 znowu w półfinale bez Polski. To kolejny cios dla fanów konkursu, którzy liczyli, że jednak tym razem nasz kraj znajdzie się chociaż w finałowej czołówce. Sceptycznie nastawieni widzowie od początku studzili ich zapały, że skończy się "jak zwykle". Niestety tym razem Ci drudzy mieli rację.

Polski komentator Eurowizji pocieszał jednak fanów "Tulii", że Hiszpania na uczestnictwo w finale czekała również długoi tak jak my początkowo ponosiła porażkę za porażką. "Marne to pocieszenie" - rzekli ze smutkiem.

"Eurowizja 2019 dla Polski skończyła się zbyt wcześnie"

W Internecie coraz częściej można spotkać się z twierdzeniem, że Polska zbyt wcześnie odpadła z Eurowizji, bowiem "Tulia" miała potencjał, aby zwyciężyć w finale, co oczywiście byłoby świetną promocją dla naszego kraju za granicą, a także wspaniałą okazję do tego, aby podreperować budżet, bowiem zgodnie z zasadami konkursu kolejna Eurowizja odbywa się w kraju zwycięzcy. W roku 2020 Polskę masowo odwiedziliby turyści z całego świata zostawiając tutaj swoje pieniądze.

"Tulia" miała szansę pokonać inne zespoły, co udowodniła sytuacja, która wydarzyła się tuż po konkursie Eurowizji, bowiem utwór "Tulii" pod tytułem "Pali się" zgromadził jeszcze więcej wyświetleń po konkursie niż w czasie jego trwania, a także przed jego rozpoczeciem. To dla niektórych użytkowników jasna wskazówka, że utwór był po prostu dobry. Dobry to znaczy oryginalny i wywołujący ciekawość, bowiem to dwie ważne cechy, które powinny charakteryzować piosenki pojawiające się w konkursie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Utwór "Tulii" masz już prawie 2 mln wyświetleń

Po konkursie utwór "Pali się" nagle powiększył grono odbiorców, których liczba diametralnie przybyła. To pocieszający fakt, bowiem z pewnością pomoże otrzeć łzy członkom zespołu, którzy byli zasmuceni faktem, że tak wcześnie odpadli z konkursu. Widać było ich zawód, gdy prowadzący Eurowizję w Izraelu odczytywali ostatnie kraje, które dołączyły do półfinału. Do samego końca wszyscy liczyli na dobre zakończenie, ale ostatecznie nie udało im się osiągnąć celu, który postawili sobie zgłaszając się do konkursu. Nie zawiedli jednak swoich fanów, którzy na każdym kroku okazują dzisiaj "Tulii" wsparcie. Z pewnością udział w Eurowizji sam w sobie był bardzo korzystny dla rozgłosu zespołu, a także pomógł ich karierze nieco nabrać tempa.

Jesteśmy dumni z "Tulii" i życzymy zespołowi dalszych sukcesów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. Z ostatniej chwili: na pokładzie było 101 osób, samolot awaryjnie wylądował w Warszawie
  4. Dusił to w sobie przez wiele lat, teraz zdecydował się wszystko opowiedzieć. William druzgocąco o śmierci księżnej Diany
  5. Rząd chce wprowadzić 500 plus dla dorosłych. Kolejna wyborcza obietnica pochłonie miliardy
  6. Krystyna Pawłowicz ma problem. Poprosiła publicznie o ratunek

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News