Zostały niewiele ponad 4 lata życia. Gwiazda Eurowizji usłyszała śmiertelną diagnozę

Zostały niewiele ponad 4 lata życia. Gwiazda Eurowizji usłyszała śmiertelną diagnozę Źródło: fot.youtube.com/eurovision

Diagnoza była okrutna, a wiadomość, że pozostały tylko cztery lata życia doprowadziła gwiazdę do łez. Przepiękny głos, który mogliśmy poznać za sprawą muzycznego konkursu Eurowizja, może już nie zaśpiewać. Przykre informacje o jednym z najbardziej utalentowanych uczestników.

Eurowizja w ostatnim czasie przyniosła nam wiele emocji. Dziecięca wersja konkursu wygrana dwa lata z rzędu przez Polskę, sprawiła, że coraz więcej Polaków na nowo odkryło ten muzyczny konkurs. Roksana Węgiel czy Wiki Gabor to młode dziewczyny związane z Eurowizją Junior, gdzie Polska świeci triumfy. Światowe gwiazdy edycji dla dorosłych mogą poszczycić się jeszcze większym zainteresowaniem medialnym, niż uczestnicy Eurowizji dla dzieci. Niestety, pojawiły się dramatyczne informacje odnośnie jednego z najbardziej cenionych gwiazd, które miały przyjemność zaśpiewać w międzynarodowym konkursie piosenki. 

Eurowizja sprawiła, że stał się światowej sławy gwiazdą

Niels Olsen pochodzi z Danii i w 2000 roku reprezentował swój kraj w konkursie Eurowizja. Razem z bratem Jørgenem stworzyli duet, który podbił serca ludzi na całym świecie. udało im się zwyciężyć, a ich piosenka Fly on the Wings of Love stała się wielkim przebojem, który grany jest do dzisiaj w każdej rozgłośni radiowej. 

Tuż po konkursie ruszyli w trasę koncertową po całym świecie. Na ich koncertach pojawiło się wiele fanów, którzy razem z braćmi śpiewali ich piosenki. Niestety, ostatnio pojawiła się informacja, że zespół zawiesza swoją działalność. Fani nie mogli uwierzyć, że muzycy, tak szybko decydują się kończyć karierę. Nie wiedzieli, że los przyszykował ciężkie chwile dla jednego z braci. 

Gwiazda konkursu usłyszała przerażającą diagnozę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Diagnozę poznałem już parę miesięcy temu, ale udało nam się utrzymać tę informację w tajemnicy. Trzy miesiące temu wykryto u mnie guza w mózgu. Poddałem się leczeniu, właściwie wciąż się leczę - wyjawiła gwiazda konkursu Eurowizja. 

Niels Olsen przed trzema miesiącami usłyszał od lekarzy, że jest śmiertelnie chory. Okazało się, że gwiazda ma raka mózgu. Rozpoczął chemioterapię, która miała przynieść mu chociaż trochę poprawy. Niestety, terapia, którą zaproponowali lekarze nie przynosi zamierzanych skutków. 

- Chce podróżować, już trochę zaplanowałem - powiedział Niels Olsen. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Rokowania lekarzy zakładają, że Niels Olsen będzie żył jeszcze od dwóch do czterech lat. Muzyk nie planuje wracać do śpiewania, chce skupić się na rodzinie i podróżować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News