Gwiazdor Eurowizji znaleziony martwy we własnym łóżku. Nagła śmierć wstrząsnęła fanami

Gwiazdor Eurowizji znaleziony martwy we własnym łóżku. Nagła śmierć wstrząsnęła fanami Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Eurowizja. Kolejny gwiazdor spektakularnego muzycznego show stał się ofiarą olbrzymiej tragedii. Muzyk został znaleziony martwy we własnym łóżku. Reprezentant jednego z europejskich krajów był ulubieńcem tysięcy fanów. Miłośnicy muzyki nie mogą uwierzyć w to, że śmierć zabrała go tak szybko. To niewyobrażalna strata.

Eurowizja w 2013 roku odbywała się po raz pięćdziesiąty ósmy, tym razem w malowniczym Malmo w Szwecji. Bezkonkurencyjna okazała się być wówczas reprezentantka Danii, Emmelie de Forest, która zachwyciła publiczność wykonaniem utworu "Only Teardrops", opowiadającym o wojnie i pokoju w miłości oraz na świecie. Konkurs sprzed siedmiu lat był bardzo burzliwy. W mediach szeroko komentowało się kontrowersje dotyczące kupowania i nieprawidłowego zliczania głosów, plagiatu, którego miała dopuścić się reprezentantka Niemiec, a także pierwszego homoseksualnego pocałunku na scenie Eurowizji. Grecki duet, który zajął szóste miejsce, zapisał się w historii żwawym, porywającym utworem "Alcohol Is Free".

Eurowizja. Nie żyje reprezentant Grecji, Agathonas Iakovidis 

Media obiegła informacja o śmierci reprezentacja Grecji w 58. konkursie Eurowizja, Agathonasa Iakovidisa. Muzyk, który wspólnie z zespołem muzycznym Koza Mostra wykonywał singiel "Alcohol Is Free", został znaleziony martwy we własnym łóżku. Z pożegnania, które pojawiło się na stronie legendarnego widowiska muzycznego, wynika, że gwiazdor odszedł w środę, 5 sierpnia bieżącego roku. Miał 65 lat. Przyczyną nagłej śmierci Agathonasa Iakovidisa był zawał serca. Wokalistka nie cierpiał wcześniej na żadne choroby przewlekłe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agathonas Iakovidis do końca życia był bardzo aktywny zawodowo. Muzyka była ogromną pasją Greka. W maju tego roku widzowie mogli po raz ostatni posłuchać jego śpiewu. Wokalista wystąpił wówczas przed jednym ze szpitali w Salonikach, chcąc tym samym oddać hołd lekarzom, którzy ciężko pracują, walcząc o zdrowie pacjentów zmagających się z chorobą koronawirusową COVID-19. Reprezentant Grecji w konkursie Eurowizja wykonywał folkową muzykę rebetiko, głównie w swoim ojczystym języku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów

Agathonas Iakovidis urodził się w 1955 roku w Langadas w Salonikach. Był synem uchodźców pochodzących z terenów Azji Mniejszej. Zawodowo związał się z muzyką jako osiemnastolatek. Samodzielnie nauczył się gry na instrumentach strunowych takich jak: gitara, mandolina i mandola. Wkrótce dołączył do greckiego zespołu Rembetiko Singrotima Tesalonikis, we współpracy z którym nagrał dwa albumy i rozpoczął trasę koncertową po Grecji. Szybko doczekał się dużej popularności, szczególnie na terenie swojej ojczyzny. Niestety, to niejedyny muzyk występujący w konkursie Eurowizja, którego spotkała tragedia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News