thun
fot. youtube
Wiadomości Pikio - 5 Stycznia 2016

Europosłanka PO do .Nowoczesnej: Połączmy się, tyle nas łączy

Róża Thun, europosłanka Platformy Obywatelskiej, przyznała w rozmowie w TVN24, że chciałaby połączenia jej formacji z .Nowoczesną Ryszarda Petru.

Według polityk byłego obozu rządzącego, jej partia ma wiele wspólnego z formacją Petru i chciałaby, by w przyszłości obydwie partie połączyły się w jedną. - Ja bym chyba rzeczywiście wolała żeby to była jedna partia. Zresztą były takie starania żeby to była jedna partia. W tej chwili nie jest. Te dwie partie mają bardzo dużo punktów stycznych - powiedziała Thun w programie "Babilon", w TVN24. Jednocześnie polityk PO zwróciła się do samego lidera .Nowoczesnej, ostrzegając go przed zbyt wielką pewnością siebie. - Dobrze życzę panu Petru, ale bardzo bym mu też życzyła, żeby się nie rozpędzał za bardzo. Dopiero zaczął. Dobrze zaczęliście, wszystko jest w porządku, tylko nie należy się za bardzo rozpędzać, bo można się potknąć po drodze, a my potrzebujemy mocnej opozycji - powiedziała Thun.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: tvn24
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News