Europejskie państwo Zachodu gotuje się do wojny! "Obrona Totalna"

Europejskie państwo Zachodu gotuje się do wojny! "Obrona Totalna"

To nie jest dobra oznaka dla krajów Unii. Europejskie państwo Zachodu gotuje się do wojny! Chcą wprowadzić obronę totalną na terenie całego kraju.

Ten kraj od ponad 25 lat nie używał takich pojęć jak obrona totalna czy wojna. Teraz przygotowują się do niej i chcą uświadomić obywateli, jak to może wyglądać i na co muszą się przygotować w razie konfliktu. ZOBACZ TAKŻE: Przewrót na Węgrzech! Wściekły tłum chce obalić Orbana Władze Szwecji przygotowują specjalną broszurę, którą roześlą do około 4,7 milionów gospodarstw. Będzie w niej wyjaśnione, jak obywatele mają postępować w razie ataku na ich kraj.

Państwo szwedzkie gotuje się do wojny

Szwedzi mają przygotować się na "obronę totalną" w czasie wojny. W książeczce będzie również wyjaśnione, jak odpowiednio się zaopatrzyć w wodę, jedzenie czy ogrzewanie. Będzie w niej również opisane, jak chronić się przed cyberatakami w sieci. Rząd stwierdza, że to ważne w dobie coraz częstszych ataków hakerów na różne państwa. ZOBACZ TAKŻE: ATAK NA PAPIEŻA! Trafili Franciszka W GŁOWĘ Broszura pojawia się w Szwecji w bardzo napiętym okresie. Tam aktualnie trwa debata na temat obronności kraju i ewentualnej agresji Rosji. Rozważają również dołączenie do NATO. Szefowa projektu w szwedzkiej agencji ds. obrony cywilnej Christina Andersson podkreśla, że społeczeństwo musi być przygotowane na ewentualna agresje i wiedzieć, jak się zachowywać. Nie rozdawali takich instrukcji od ponad 25 lat i wiedze wśród obywateli jest niewielka. Źródło: polsatnews.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News