Takich słów byłej premier na temat WOŚP nie spodziewał się nikt. Internauci zaznaczają, że żadne jej działania nigdy wcześnie tak ich nie zażenowały. Co napisała Beata Szydło?

W wielu zakątkach świata zbierane są dziś pieniądze do puszek popularnego WOŚP. Znaczna większość Polaków popiera tę inicjatywę i chętnie bierze udział w zbiórce.

ZOBACZ TAKŻE: Polscy lekarze właśnie dostali CAŁKOWITY ZAKAZ korzystania ze sprzętu WOŚP!

Zaskakująca postawa Szydło

Są oczywiście także tacy, którzy znacząco negują projekt Jurka Owsiaka. Chociaż popierają pomaganie, nie są przekonani do postaci twórcy WOŚP.

Co ciekawe, do tych osób należy prawdopodobnie także Beata Szydło. Zasugerowała to bezpośrednio postem na swym koncie na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: BRAWO! PiS zmienia zdanie ws. WOŚP. Coś pięknego, łzy w oczach

– Akcje charytatywne są po to, by pomagać potrzebującym, a nie dla nierozumnej promocji tych, którzy je organizują. Każda pomoc bezinteresowna, płynąca z serca, jest bezcenna. Pomagajmy z pokorą, w poszanowaniu dla tych, którzy na tę pomoc czekają. Wielki szacunek dla pomagających – napisała była premier, czym zadziwiła wielu internautów, którzy twierdzą otwarcie, że są zażenowani jej postawą.

WOŚP
Fot. Twitter

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

...

Zobacz również