Europa zachwyca się fotkami celebrytki. "Ocieka seksem". Słusznie?

Europa zachwyca się fotkami celebrytki. "Ocieka seksem". Słusznie?

Kanony piękna zmieniały się nieustannie przez całą historię ludzkości. Wydaje się, że dziś nie istnieje jednolity wzór urody, a różnym mężczyznom podobają się zupełnie odmienne kobiety. W ostatnich latach triumfy święcą modelki plus size, czyli puszyste panie, odważnie prezentujące swoje krągłości. W tego rodzaju estetykę wpisuje się Gemma Collins, która zaistniała za sprawą programów typu reality show.

36-latka popularność zdobyła dzięki udziałowi w brytyjskiej edycji "Big Brothera" oraz w programie "The Only Way Is Essex". Spore emocje u internautów wzbudziły jej odważne zdjęcia z plaży na hiszpańskiej Teneryfie.

Bez kompleksów

Celebrytka na plażę wyszła w prześwitującym, obcisłym kombinezonie, który podkreślał jej krągłości. Podczas gdy dla jednych ten widok był nie do zniesienia, inni internauci zachwycali się odwagą Collins i jej naturalnym wyglądem. Brytyjka nie widzi powodów, by ukrywać swoje ciało przed światem. - Dlaczego miałabym rezygnować ze strojów, które mi się podobają? Bo mam kilka dodatkowych kilogramów? To nie jest w moim stylu - twierdzi. Ocena urody celebrytki to kwestia subiektywna, natomiast zasady dietetyki oraz zdrowego stylu życia są obiektywne. Nadprogramowe kilogramy Collins nie stanowią dobrego przykładu dla zapatrzonych w niej fanek, a ją mogą w przyszłości narazić na poważne konsekwencje zdrowotne. Fot. Instagram Fot. Instagram.com Fot. Instagram.com Fot. Instagram.com Fot. Instagram.com Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News