Kanony piękna zmieniały się nieustannie przez całą historię ludzkości. Wydaje się, że dziś nie istnieje jednolity wzór urody, a różnym mężczyznom podobają się zupełnie odmienne kobiety. W ostatnich latach triumfy święcą modelki plus size, czyli puszyste panie, odważnie prezentujące swoje krągłości. W tego rodzaju estetykę wpisuje się Gemma Collins, która zaistniała za sprawą programów typu reality show.

36-latka popularność zdobyła dzięki udziałowi w brytyjskiej edycji „Big Brothera” oraz w programie „The Only Way Is Essex”. Spore emocje u internautów wzbudziły jej odważne zdjęcia z plaży na hiszpańskiej Teneryfie.

Bez kompleksów

Celebrytka na plażę wyszła w prześwitującym, obcisłym kombinezonie, który podkreślał jej krągłości. Podczas gdy dla jednych ten widok był nie do zniesienia, inni internauci zachwycali się odwagą Collins i jej naturalnym wyglądem. Brytyjka nie widzi powodów, by ukrywać swoje ciało przed światem.

– Dlaczego miałabym rezygnować ze strojów, które mi się podobają? Bo mam kilka dodatkowych kilogramów? To nie jest w moim stylu – twierdzi.

Ocena urody celebrytki to kwestia subiektywna, natomiast zasady dietetyki oraz zdrowego stylu życia są obiektywne. Nadprogramowe kilogramy Collins nie stanowią dobrego przykładu dla zapatrzonych w niej fanek, a ją mogą w przyszłości narazić na poważne konsekwencje zdrowotne.

Fot. Instagram
Fot. Instagram.com
Fot. Instagram.com
Fot. Instagram.com
Fot. Instagram.com

Źródło: pomponik.pl

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również