Nasz los niedługo może być zupełnie przesądzony. Europa sprowadzi na siebie śmierć – gdy to nadejdzie, nic nas już nie uratuje. To potwierdzone, nadciąga fala zmutowanej choroby. Grozi nam epidemia gruźlicy!

Afrykańscy migranci przynoszą do Europy nieuleczalną mutację gruźlicy. Choroba, z którą zdołaliśmy się uporać m.in. przy pomocy szczepionek, niedługo może zebrać krwawe żniwo ponownie.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca choroba Franciszka. Stracił już płuco, okropne wiadomości

Epidemia gruźlicy

Szwajcarscy eksperci z Uniwersytetu w Zurychu alarmują. Niedawno odkryli odporną na wszelkie leki odmianę gruźlicy.

Jej nosicielami byli uchodźcy, którzy przybyli do Europy z Afryki Północnej. Konkretnie ośmiu mężczyzn, którzy mogą zapoczątkować epidemię gruźlicy w Europie.

Jak utrzymują naukowcy: „podobnych bakterii nigdy wcześniej nie widziano”. Aby powstrzymać patogen władze musiałby podjąć szereg działań zapobiegawczych.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażająca choroba wróciła do Polski po 50 latach! Dzieci masowo giną, rodzice w rozpaczy

Wielkie zagrożenie

Pewne jest, że wisi nad nami widmo epidemii. Jeśli bowiem bakterie odporne są na wszelkie leki, to biorąc pod uwagę to jak bardzo zaraźliwa jest gruźlica – nie ma dla nas wielkiej nadziei.

Epidemie zbierały kiedyś krwawe żniwo na całym świecie. Dopiero antybiotyki i szczepionki opanowały tę straszną masakrę.

Źródło: newsbook.pl

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również