Od kiedy Eurojackpot jest w Polsce? Loteria cieszy się ogromną popularnością

Od kiedy Eurojackpot jest w Polsce? Loteria cieszy się ogromną popularnością Źródło: flickr/Lotto Baden-Württemberg

Eurojackpot w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Wygrane w tej grze są naprawdę wysokie. Ile można wygrać biorąc udział w loterii? Jakie są najwyższe wygrane w historii? Czy można zagrać przez Internet?

Eurojackpot w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Od kiedy w 2017 roku loteria pojawiła się w naszym kraju z dnia na dzień przybywa graczy, którzy marzą o wielkich pieniądzach, życiu w luksusie lub po prostu zagwarantowanym spokoju do emerytury. Każdy z nas może pozwolić sobie na kupienie losu w kolekturze, dzięki czemu możemy stać się niewyobrażalnie bogaci. W odróżnieniu od pozostałych zakładów lotto loteria Eurojackpot oferuje niewiarygodnie wielką wygraną.

Eurojackpot - wygrane w Polsce

Eurojackpot to europejska gra liczbowa utworzona w 2012 roku. Obecnie bierze w niej udział 18 krajów, a Polska była ostatnim, który dołączył. We wrześniu bieżącego roku minie dwa lata, od kiedy Polacy mogą brać udział w tej wielkiej loterii. Gra jest bardzo popularna, a bajońskie sumy, które można mieć na swoim koncie już kilka dni po zawartym zakładzie sprawiają, że coraz więc ludzi pragnie spróbować odmienić tym sposobem swoje życie.

Zasady gry są bardzo proste. Uczestnik loterii musi wytypować jednocześnie 5 z 50 oraz 2 z 10 liczb. Jeżeli dopisze nam szczęście, a także nikt w Europie nie wytypuje tych samych, liczb możemy wygrać nawet 90 milionów euro. W Polsce główna wygrana dla celów promocyjnych została ustanowiona na 375 milionów złotych.

Chociaż nikomu w naszym kraju nie udało się jeszcze wygrać głównej nagrody to kwoty, jakie zgromadzili na swoje konta uczestnicy loterii robią wrażenie. Poważne wygrane zaczynały się od 2 tysięcy, a kończyły na milionach. Nagrodę powyżej okrągłego miliona udało się w Polsce zdobyć aż 17 osobom. Lista uczestników która zanotowała wygraną w kwocie powyżej 100 tysięcy złotych wynosi 151 osób.

Eurojackpot - najwyższe wygrane w Polsce. Można grać przez Internet?

Najwyższa wygrana w Polsce padła 29 Czerwca 2018 roku. Kupon został zawarty w kolekturze w Świeradowie-Zdrój, a jego właściciel wzbogacił się o prawie 26 600 000 złotych. Na liście trzech największych wygranych w naszym kraju znalazły się również kwoty w wysokości 7 oraz prawie 6 milionów złotych. Na świecie jak dotąd padły trzy główne wygrane po 90 milionów euro. Szczęśliwi właściciele pochodzą z Czech, Niemiec oraz Finlandii.

Żeby wziąć udział w loterii nie musimy ograniczać się jedynie to skreślania kuponu w punkcie stacjonarnym. Wszyscy miłośnicy gier hazardowych mogą skorzystać ze swojej szansy na wygraną przez Internet. Żeby zagrać w Eurojackpot online wystarczy zarejestrować się na stronach takich jak eurojackpot.org, lotoland.com czy lotto.pl, przelać odpowiednią kwotę i oczywiście być pełnoletnim.

Losowania loterii odbywają się w każdy piątek o godzinie 21:00. Jako ciekawostkę warto podać, że prawdopodobieństwo wygrania nagrody głównej wynosi 1:95 344 200

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kupiliście kupon Eurojackpot? W ten piątek jest losowanie!
  2. Polacy wygrali w Eurojackpot! Astronomiczna kwota zwala z nóg
  3. Zwyciężczyni "Milionerów" ujawnia na co przeznaczy wygraną. Robi wrażenie!
  4. Ile wynosi podatek od wygranej? Musieli go zapłacić wszyscy zwycięzcy Milionerów
  5. Miał szansę na ogromną wygraną. Uczestnika Milionerów na wizji zjadł stres
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News