Eugenie Bouchard walczy z koronawirusem
wikipedia
Oktawian Góral - 19 Maja 2020

Eugenie Bouchard walczy z koronawirusem. Gwiazda zbiera tysiące dolarów

Eugenie Bouchard to amerykańska tenisistka, uważana za jedną z najpiękniejszych sportsmenek na świecie. Gwiazda najwyraźniej jest bardzo świadoma swojej niezwykłej urody. Wykorzystuje ją w sposób, który niejednego zaskoczy. Sprawdźcie sami.

Eugenie Bouchard, amerykańska tenisistka ocieka seksapilem. Nietrudno to zauważyć. To jak znana gwiazda wykorzystuje swoją urodę, może zaskoczyć niejedną osobę. Jeden z jej fanów jest zdecydowanym szczęśliwcem, będzie mógł zobaczyć gwiazdę z bardzo bliska! A nawet więcej. Inicjatywa tenisistki jest zaskakująca.

Noworodek pogrzebPogrzeb noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Bardzo smutny widok, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Cały świat walczy z koronawirusem na różne sposoby. Polskie gwiazdy zaangażowały się w #Hot16challenge, czyli akcję rapowania 16 wersów. Do akcji włączył się nawet Polski prezydent. Zobacz, jak rapuje Andrzej Duda. Tymczasem po drugiej stronie Atlantyku dochodzi również do zdumiewających akcji, aby zebrać fundusze na walkę ze skutkami pandemii. Włączają się wszyscy, od zwykłych obywateli po znane gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

Eugenie Bouchard walczy z COVID-19

Eugenie Bouchard postanowiła wykorzystać swoją spektakularną urodę w szczytnym celu. Gwiazda stworzyła aukcję, podczas której do wygrania była kolacja. Szczęśliwiec, który wylicytował spotkanie z gwiazdą zapłacił oszałamiającą sumę.

Osoba, która zwyciężyła wpłaciła aż 85 tysięcy dolarów. Gwiazda napisała o tym na swoim Tweeterze, dodając wyciąg z banku. Gwiazda nie kryje zdumienia. Spodziewała się hojnych datków, ale taka kwota zaskoczyła ją samą!

Dzisiaj grzeje:

1. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

2. Wiadomo już, kim jest syn Szumowskiego. Można się było spodziewać

Na swoim Tweeterze gwiazda pisze: "Ludzie! 85 tysięcy?!?! Jesteście niesamowici. Bardzo pomoże to potrzebującym. Jestem z was dumna i dziękuję za włączenie się do akcji. Jesteście najlepsi".
Zwycięzca, oprócz osobliwej kolacji z gwiazdą, będzie miał możliwość pojechać z nią na turniej tenisowy, a także otrzyma rakietę z autografem Eugenie Bouchard.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaatakowali szpital położniczy. Nie oszczędzili nawet noworodków
  2. Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaski
  3. Wybuch w bloku w centralnej Polsce. Służby przekazały smutne informacje
  4. Przełom w walce z koronawirusem? Testy szczepionki na ludziach zakończyły się sukcesem
  5. Od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz. Wspaniała wiadomość dla wielu osób
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej


Źródło: Onet Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News