Esmeralda Godlewska bez wątpienia jest wyjątkowo barwną postacią polskiego show-biznesu, która wywołuje u Polaków ogromne emocje. Jej kontrowersyjne zdjęcia oraz nagrania w klimacie disco polo budzą powszechne oburzenie, teraz jednak nastąpił totalny upadek. Właśnie pojawiła się informacja, że będzie ona walczyć w klatce z inną wulgarną celebrytką. 

Esmeralda Godlewska jest wyjątkową gwiazdą, która stała się znana głównie dzięki udziałowi w kontrowersyjnych programach telewizyjnych, publikowaniu odważnych zdjęć w mediach społecznościowych oraz wątpliwemu talentowi muzycznemu, którym na siłę stara się dzielić z fanami muzyki disco polo.

Choć celebrytka w mediach społecznościowych ma zdecydowanie więcej antyfanów, niż zwolenników swojej twórczości, nieprzerwanie publikuje i chętnie pokazuje swoje ciało internautom. Teraz jednak nastąpił jej prawdziwy upadek, pojawiła się bowiem informacja, iż Esmeralda Godlewska już wkrótce będzie się bić w klatce z inną, wyjątkowo wulgarną celebrytką.

Gwiazda disco polo będzie walczyć w FAME MMA?

Marta Linkiewicz jest internetową celebrytką, która zasłynęła przechwałkami o swoich seksualnych przygodach z muzykami gruby Rae Sremmurd. W mediach społecznościowych obserwuje ją wielu Polaków, którzy bezustannie zaskakiwani są wyjątkowo wulgarnymi teściami zamieszczanymi przez kobietę.

Teraz na jej profilu pojawiło się coś zaskakującego. Zamieściła zdjęcie, w którym oświadczyła, iż będzie walczyć w klatce. Jak zaznaczyła w pierwszej wersji opisu, jej przeciwniczką miałaby być Esmeralda Godlewska.

– @famemmatv @wojtekgola 30 marca wskakuje do klatki @esmeralda_godlewska – mogliśmy przeczytać.

Opis ten niestety bardzo szybko został zmieniony i zniknęło z niego nazwisko gwiazdy disco polo, czujni fani jednak nie przestali dopytywać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

Internauci nie potrafią powstrzymać emocji

Ciężko powiedzieć czy informacja rzeczywiście jest prawdziwa, czy to może kolejny kontrowersyjny zabieg Linkiewicz mający poprawić zasięgi jej publikacji. Fani jednak umierają z niecierpliwości i dopytują w komentarzach, jaka jest prawda.

– Uważaj na jej cy*e, może też atakować śpiewem – kpi internauta.

– Coooo to będzie walka roku. Daj info, kiedy i gdzie, to będzie warte każdych pieniędzy! – ekscytuje się fan.

– Będzie co oglądać! Jazdaaaaa zwołuje znajomych i kibicujemy! – deklaruje kolejny.

Jak na razie Esmeralna Godlewska nie potwierdziła tych plotek, jednak na jej profilu już pojawiło się wiele pytań od zniecierpliwionych fanów.

esmeralda godlewska pikio.pl
Fot. Instagram/linkimaster

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich

Źródło: Popularne