Upadek. Godlewska będzie się bić w klatce przed kamerami z wulgarną celebrytką

Upadek. Godlewska będzie się bić w klatce przed kamerami z wulgarną celebrytką

Esmeralda Godlewska bez wątpienia jest wyjątkowo barwną postacią polskiego show-biznesu, która wywołuje u Polaków ogromne emocje. Jej kontrowersyjne zdjęcia oraz nagrania w klimacie disco polo budzą powszechne oburzenie, teraz jednak nastąpił totalny upadek. Właśnie pojawiła się informacja, że będzie ona walczyć w klatce z inną wulgarną celebrytką. 

Esmeralda Godlewska jest wyjątkową gwiazdą, która stała się znana głównie dzięki udziałowi w kontrowersyjnych programach telewizyjnych, publikowaniu odważnych zdjęć w mediach społecznościowych oraz wątpliwemu talentowi muzycznemu, którym na siłę stara się dzielić z fanami muzyki disco polo. Choć celebrytka w mediach społecznościowych ma zdecydowanie więcej antyfanów, niż zwolenników swojej twórczości, nieprzerwanie publikuje i chętnie pokazuje swoje ciało internautom. Teraz jednak nastąpił jej prawdziwy upadek, pojawiła się bowiem informacja, iż Esmeralda Godlewska już wkrótce będzie się bić w klatce z inną, wyjątkowo wulgarną celebrytką.

Gwiazda disco polo będzie walczyć w FAME MMA?

Marta Linkiewicz jest internetową celebrytką, która zasłynęła przechwałkami o swoich seksualnych przygodach z muzykami gruby Rae Sremmurd. W mediach społecznościowych obserwuje ją wielu Polaków, którzy bezustannie zaskakiwani są wyjątkowo wulgarnymi teściami zamieszczanymi przez kobietę. Teraz na jej profilu pojawiło się coś zaskakującego. Zamieściła zdjęcie, w którym oświadczyła, iż będzie walczyć w klatce. Jak zaznaczyła w pierwszej wersji opisu, jej przeciwniczką miałaby być Esmeralda Godlewska. - @famemmatv @wojtekgola 30 marca wskakuje do klatki @esmeralda_godlewska - mogliśmy przeczytać. Opis ten niestety bardzo szybko został zmieniony i zniknęło z niego nazwisko gwiazdy disco polo, czujni fani jednak nie przestali dopytywać.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Internauci nie potrafią powstrzymać emocji

Ciężko powiedzieć czy informacja rzeczywiście jest prawdziwa, czy to może kolejny kontrowersyjny zabieg Linkiewicz mający poprawić zasięgi jej publikacji. Fani jednak umierają z niecierpliwości i dopytują w komentarzach, jaka jest prawda. - Uważaj na jej cy*e, może też atakować śpiewem - kpi internauta. - Coooo to będzie walka roku. Daj info, kiedy i gdzie, to będzie warte każdych pieniędzy! - ekscytuje się fan. - Będzie co oglądać! Jazdaaaaa zwołuje znajomych i kibicujemy! - deklaruje kolejny. Jak na razie Esmeralna Godlewska nie potwierdziła tych plotek, jednak na jej profilu już pojawiło się wiele pytań od zniecierpliwionych fanów. esmeralda godlewska pikio.pl Fot. Instagram/linkimaster ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Popularne Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu