Godlewska grozi Majdanom. Twierdzi, że ma porażające dowody

Godlewska grozi Majdanom. Twierdzi, że ma porażające dowody Źródło: YouTube/Pudelek

Esmeralda Godlewska postanowiła nieoczekiwanie zabrać głos w szeroko komentowanej sprawie. Celebrytka pokusiła się nawet o groźby w stronę małżeństwa Majdanów. Oświadczyła, że jest posiadaczką rzekomych dowodów przeciwko Radosławowi, a także innym gwiazdom, które miały mieć związek z aferą.

Esmeralda Godlewska jest celebrytką, o której było wyjątkowo cicho w ostatnim czasie. Postanowiła więc o sobie przypomnieć, jak to w jej stylu bywa, w dość kontrowersyjny sposób. Gwiazda oświadczyła w mediach społecznościowych, że jest posiadaczką dowodów przeciwko Radosławowi Majdanowi w głośnej sprawie Zatoki Sztuki.

Esmeralda Godlewska grozi rodzinie Majdanów

W maju po raz kolejny w mediach zrobiło się głośno o Zatoce Sztuki. Wszystko za sprawą filmu Sylwestra Latkowskiego pod tytułem "Nic się nie stało". Dziennikarz w swoim filmie nie przedstawił, co prawda, dowodów, o których nie byłoby wiadomo wcześniej w sprawie. Wywołał on jednak publicznie kilka znanych nazwisk celebrytów, którzy mieli być bywalcami lokalu. 

Według dziennikarza mieli oni również być posiadaczami informacji i dowodów w sprawie afery pedofilskiej oraz działań Krystiana W. Większość osób, które zostały wskazane w dokumencie, wyrzekła się, jakoby miała mieć cokolwiek wspólnego z incydentami w sopockim klubie. Sprawa bardzo szybko stała się głośna, po czym równie szybko ucichła.

Jak widać, temat prawdopodobnie znów powróci na języki, a to za sprawą celebrytki. Esmeralda Godlewska zdecydowała się niespodziewanie przypomnieć o aferze. W dodatku w dość kontrowersyjny sposób. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka zagadkowych InstaStories, dotyczących Radosława Majdana, którego nazwisko również pojawiło się w filmie Latkowskiego.

- Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala - napisała Esmeralda Godlewska. Zasugerowała jednocześnie, że ma dowody na to, że gwiazdy, które dotychczas milczały, jednak są powiązane z aferą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity... - dodała Godlewska. Następnie zamieściła na swoim profilu ankietę, w której zapytała o to, czy jej followersi chcą poznać prawdę. Zapewniając, że ma dużą wiedzę na ten temat i chętnie się nią podzieli. 

- Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem, kto z kim, jak i gdzie - zapewniała była zawodniczka Fame MMA. Na koniec dodała jeszcze, że wszystkie publikacje pokroju tak zwanych dziewczyn z Dubaju, są niczym w porównaniu do informacji, które ona posiada. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski

2. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa

3. Nowa żona gwiazdora "Świata według Kiepskich" wylądowała w szpitalu. Aktor zareagował natychmiast

- Te wszystkie pseudo książki, filmy, które aktualnie powstają o dziewczynach z Dubaju, to przy tym, co wiem, pikuś - stwierdziła celebrytka. Czy naprawdę Esmeralda Godlewska posiada dowody przeciwko Radosławowi Majdanowi lub innym gwiazdom? To wie chyba tylko ona sama. Być może chciała po prostu przypomnieć o sobie mediom. Jak to w jej stylu bywa, musiało być wybuchowo i kontrowersyjnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Gwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religii
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Kierowco, pakiet deregulacyjny został przyjęty. Szykują się poważne zmiany, oto 7 najważniejszych
  8. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  9. Przyłapali Magdę Gessler na wakacjach i zrobili jej kompromitujące zdjęcie. Prawda wyszła na jaw, niestety

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News