ESCAPE_po
pixabay
Anna Maria Guziewska - 5 Stycznia 2019

Tragedii w Koszalinie można było uniknąć? Porażająca recenzja escape roomu na Facebooku

Escape room był dla nich sposobem na celebrowanie urodzin jednej z dziewczyn. Piętnastolatki postanowiły spędzić je w nietypowy sposób - w jednym z miejscowych pokojów zagadek. Wszystkie przepłaciły to życiem. Czy tragedii można było uniknąć?

Escape room miał być dla nich sposobem na wspólne spędzenie urodzin. W jednym z koszalińskich pokojów zagadek doszło do tragedii. Okazuje się, że jedna z recenzji lokalu może wskazywać na fakt, że śmierci dziewczynek można było uniknąć. Chociaż strona lokalu już nie działa, dziennikarze dotarli do niepokojących informacji.

Co się wydarzyło w koszalińskim escape room? Nowe fakty dotyczące śmierci dziewczynek

Chociaż przyczyny pożaru w budynku nie są znane, jeden z pracowników, 25-letni mężczyzna miał powiedzieć funkcjonariuszom, że doszło do wybuchu butli z gazem. Jedna z recenzji na Facebooku, która pojawiła się na tydzień przed tragedią, również wskazuje na podobny trop. - Miejsce zimne i śmierdzące gazem ponieważ garaż, który udaje pokój, jest ogrzewany piecykiem gazowym na butlę. Pani jedna jak i druga niesympatyczna, oczywiście delikatnie mówiąc. Brak miejsca na oczekiwanie na dziecko. Atrakcja nie jest godna polecenia - napisał jeden z gości escape roomu. Fanpage lokalu został skasowany tuż po tragedii, jednak internauci i dziennikarze zdążyli zauważyć ten niepokojący wpis. Funkcjonariusze, którzy stale pracują na miejscu, nie podają jeszcze jednoznacznej przyczyny pożaru. Podczas pobytu w lokalu doszło do pożaru. W jednym z pokoi znajdowało się pięć piętnastolatek, które chciały w ten sposób spędzić urodziny jednej z nich. Wszystkie poniosły śmierć na miejscu. W lokalu znajdował się również mężczyzna, który poważnie poparzony trafił w stanie krytycznym do szpitala.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Szef MSWiA postanowił wszcząć śledztwo w sprawie śmierci nastolatek, a także zlecił swoim pracownikom kontrole we wszystkich escape roomach w Polsce. W sobotę straż pożarna odwiedzi wszystkie lokale w kraju, których według szacunków jest około tysiąc. Jednocześnie politycy apelują o rozwagę i ewentualną reakcję rodziców, którzy powinni sprawdzić miejsca zanim nieletni się do nich udadzą. Dziewczynki, które zmarły w Koszalinie, postanowił także pożegnać prezydent. - Druzgocąca tragedia w Koszalinie. Pięć radosnych, wchodzących w życie Dziewcząt zostało z życia wyrwanych. Niech Pan Bóg ma swojej opiece Ich Rodziców i Najbliższych. RiP - napisał na Twitterze Andrzej Duda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat! DZISIAJ Andrzej Duda zrujnował Biedronkę, Lidla, Tesco i Kaufland
  2. To dlatego Agata Duda wciąż jest z Andrzejem? Prezydent wyjawił porażający sekret!
  3. Ewakuacja 2 tys. ludzi w Warszawie! Pożar w Złotych Tarasach
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
 
Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News