Erdogan apeluje do muzułmanów. Podał im sposób, jak zniszczyć Europę

Erdogan apeluje do muzułmanów. Podał im sposób, jak zniszczyć Europę

Prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdoğan wystąpił z szokującą odezwą do mieszkających w Europie muzułmanów. Wezwał wyznawców Allaha, a w szczególności Turków, by ci odpowiedzieli na "dyskryminację". Erdogan chce zalania Europy muzułmanami.

Erdogan zaostrzył ton swoich wypowiedzi tuż po konflikcie i dyplomatycznym skandalu, jaki wybuchł pomiędzy Turcją a Holandią. Turecki prezydent wychodzi z założenia, że to właśnie społeczność muzułmańska jest ofiarą dyskryminacji ze strony państw Europy. Liczne potomstwo wiernych Allahowi ma być najlepszą odpowiedzią na nią.

 - Posyłajcie swoje dzieci do najlepszych szkół, zapewnijcie swoim rodzinom najlepsze miejsca do życia, jeździjcie najlepszymi samochodami, mieszkajcie w najlepszych domach i miejcie po pięcioro dzieci zamiast trojga. To najlepsza odpowiedź na nieuprzejmość i wrogość, której doświadczacie - nawoływał Erdogan.

Sam Erdogan jest ojcem czwórki dzieci. Już w ubiegłym roku apelował, by Turczynki rodziły co najmniej trójkę dzieci za co spotkał się z krytyką środowisk feministycznych.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News