Paraolimpijka Beatrice Vio udowodniła, że pomimo przeciwności losu nie można się poddawać. Specjalnie dla niej Dior zaprojektował suknie, w której wyglądała olśniewająco. Dziewczyna przyćmiła inne gwiazdy pokazując się w niej na czerwonym dywanie.

Historia Beatrice Vio spokojnie nadaje się na ekranizację. Młoda dziewczyna straciła, w wyniku powikłań grypy, obie ręce i nogi. Dziewczyna, pomimo tego nie poddała się. Dalej uprawia ukochaną szermierkę. Może pochwalić się złotym i brązowym medalem zdobytym na paraolimpiadzie w Rio de Janeiro.

Beatrice, pomimo tragedii jaka ją spotkała, nie poddaje się. To zainspirowało dyrektor kreatywną Diora, która specjalnie dla niej zaprojektowała suknię na premierę filmu „Osobliwy Dom Pani Peregrine”.

Gdy Beatrice pojawiła się na czerwonym dywanie, swoją urodą i pozytywnym nastawieniem przyćmiła wszystkie inne gwiazdy. Szybko zdobyła też serca obecnych tam ludzi.

Jej historia pokazuje, że nie można się poddawać niezależnie od sytuacji. Z drugiej strony jest też manifestem współczesnej technologii, dzięki której może cieszyć się życiem.

fot. instagram.com/dior
fot. facebook.com/BeatriceVioOfficialPage

wk

...

Zobacz również