Coraz więcej polskich dziewczyn pragnie zostać partnerkami młodych piłkarzy. Luksusowe wille, szybkie samochody i zakupy w najdroższych sklepach – to już nie tylko odległe marzenia. Okazuje się, że dla tych rzeczy są w stanie zrobić prawie wszystko, ale jest to w zasięgu ręki. To proceder coraz bardziej powszechny. Dziewczyny mówią o tym wprost, ale nie chcą ujawniać swoich danych, by „nie zepsuć sobie łowów”.  Uważają, że „droga do lepszego życia wiedzie przez penisa piłkarza”. 

Żony znanych piłkarzy cieszą się ogromną popularnością. Kobiety niemal codziennie pojawiają się na okładkach czasopism i są na swój sposób celebrytkami. Takie panie jak Sara Boruc czy Anna Lewandowska robią wspaniałe kariery. Jak się okazuje wiele młodych Polek marzy, aby z dnia na dzień w ten sposób stać się bajecznie bogatymi. W internecie coraz częściej pojawiają się pytania od zdesperowanych dziewczyn, które pragną wejść do świata luksusu. Problem polega na tym, że „konkurencja” jest coraz większa.

W dzisiejszych czasach nie tak łatwo zdobyć piłkarza, trzeba się nieco „natrudzić”. Okazuje się, że młode dziewczyny dokładnie przygotowują się do swoich łowów. Wiedzą jakim samochodem jeździ ich potencjalny łup, w jakich klubach się bawi czy nawet jaką bieliznę nosi. Dziewczyny podkreślają, że „droga do lepszego życia wiedzie przez penisa piłkarza a nie ciężką pracę”.

– Droga do lepszego życia wiedzie przez penisa piłkarza a nie ciężką pracę. Może to zabrzmi kontrowersyjnie, a część dziewczyn nazwie mnie suką, ale taka jest prawda. Zamiast jak głupia zapieprzać dzień i noc, mogę połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie oszukujmy się, oni nas pragną, a czy nam przeszkadza atrakcyjny penis? Przecież nie. Dlaczego więc miałabym się tego wstydzić? Też pragniemy penisów, a przy okazji lepszego i ciekawego życia – mówi nam Doris, która od jakiegoś czasu poluje właśnie na piłkarzy.

Jak to się robi? Czasami nie jest łatwo, bo piłkarze w modnych klubach są po prostu oblegani. Doris opowiada jak udało się jej „upolować” piłkarza, z którym jednak już zdążyła się rozstać.

Raz mocno się upił, wtedy się udało. Zaciągnęłam go do kabiny i rzuciłam się na niego jak dzika, bez skrupułów. Wiedziałam, że to moja jedyna szansa. I dopięłam swego. Przeżyliśmy potem wspaniałe chwile, zaznałam lepszego życia na ekskluzywnym poziomie. Trwało to kilka miesięcy, ale się tym nie przejmuję. Poznałam to środowisko i teraz będzie znacznie łatwiej. Część koleżanek się ode mnie odwróciło, ale się tym nie przejmuję. Z uśmiechem mijam je na przystanku w moim autku i kiedy one harują nocami, ja przygotowuje się na kolejną imprezę.

Rozmawiała też z nami Monika. Ona od niedawna również poluje na młodych piłkarzy z topu, którzy mogą jej zagwarantować „lepsze życie”.

– Wiele dziewczyn nie rozumie, że życie może być naprawdę przyjemne, łatwe i ekscytujące. Piłkarze, na których polujemy, to nie tylko maczuga i kaloryfer. Część z nich ma naprawdę coś do powiedzenia, więc po wszystkim nie jest nudno. Jak nie teraz to kiedy? Jesteśmy młode, seksowne i potrafimy rozgrzać facetów. Pytacie czy pragniemy drogi przez penisa do lepszego życia? Odpowiem tak. I wcale się tego nie wstydzę. Ciekawe czy panowie tak samo gardziliby drogą przez c*pkę seksownej kobiety. 

Zobacz również