Epidemia koronawirusa
Pixabay.com ljcor
Monika Majko - 25 Maja 2020

Tata zaprowadził trójkę dzieci do lasu, trzymał je kilka dni. Powód zwala z nóg, ciężko uwierzyć

Epidemia koronawirusa zupełnie przeraziła mężczyznę. 39-latek zaprowadził trójkę swoich dzieci do lasu, poszukiwania rodziny trwały kilkadziesiąt godzin. Powód, dla którego to zrobił, jest niewiarygodny.

Epidemia koronawirusa sprawia, ze wiele osób zaczyna zachowywać się irracjonalnie w obawie o własne życie. Pewien 39-latek zabrał troje swoich dzieci do lasu, poszukiwanie rodzeństwa trwało dwa dni. Powód, jaki funkcjonariuszom policji przedstawił mężczyzna, zwala z nóg.

Epidemia koronawirusa - ojciec zabrał dzieci do lasu, powód jest niewiarygodny

Policja rozpoczęła poszukiwania trójki rodzeństwa natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu dzieci. W trakcie czynności śledczych ustalono, że znikł również ich 39-letni ojciec. Po dokładnym przeszukaniu domu rodziny w miejscowości o nazwie Kawalerowo, funkcjonariusze doszli do wniosku, że został on celowo opuszczony.

doda koronawirus obostrzeniaDoda aż skacze z radości, w końcu się doczekała. Pokazała wiele mówiące zdjęcie, gratulacjeCzytaj dalej

- W Kraju Nadmorskim na rosyjskim Dalekim Wschodzie po dwóch dniach poszukiwań odnaleziono w lesie trójkę dzieci i ich 39-letniego ojca - przekazał w poniedziałek 25 maja Komitet Śledczy.

Okazało się, że 39-latek spakował rodzinę i udał się z trójką dzieci do lasu. Jak tłumaczył mężczyzna, chciał w nim przeczekać epidemię koronawirusa. Lokalna administracja podjęła decyzję o odebraniu dzieci mężczyźnie.

39-latek uciekł z dziećmi do lasu w obawie przed epidemią koronawirusa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiDominika Tajner wygadała wszystkie sekrety Wiśniewskiego. Po latach musiała wszystko z siebie wyrzucićCzytaj dalej

Życiu i zdrowiu rodzeństwa nic nie zagraża, jednak służby mają wątpliwości odnośnie warunków, w jakich do tej pory żyły. 39-latek nie został zatrzymany. W poszukiwaniach rodziny wzięli udział policjanci, funkcjonariusze ministerstwa ds. sytuacji nadzwyczajnych oraz ochotnicy.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany

2. Koronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci trafiły na kwarantannę, placówkę zamknięto

Media donoszą, że do podobnego zdarzenia miało dojść na początku kwietnia na Uralu, gdzie przed epidemią do lasu uciekła rodzina z trójką dzieci oraz kotem. Służby o ich zniknięciu powiadomili krewni. Mieli w planie spać pod gołym niebem i wracać do domu tylko w celu uzupełnienia zapasów jedzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka piersi. Ich rozpoznanie może uratować życie
  2. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  3. Gwiazdy disco polo błagają o pomoc. Wielka tragedia, dom całkowicie spłonął
  4. Dwóch nastolatków tygodniami znęcało się nad niepełnosprawnymi. Skandaliczne sceny w południowej Polsce
  5. Tarcza 4.0 pozwoli pracodawcy obciąć pracownikowi pensję. Nawet o połowę i na długi czas
  6. Czy można jeść truskawki, poziomki lub agrest prosto z krzaka? Porażająca historia Dominiki obrazuje co może się stać

PogrzebJak wygląda pogrzeb zmarłego z koronawirusem? Pan Maciej ujawnił porażający opis procedurCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News