Powstańcy Warszawscy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z epidemią. Niezwykły hold

Powstańcy Warszawscy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z epidemią. Niezwykły hold Źródło: YouTube Tcz.pl sp. z o.o.

Epidemia koronawirusa opanowała cały świat. Dla wielu młodych ludzi to pierwszy tak poważny kryzys w ich życiu, wcześniej nikt nigdy nie ograniczał ich wolności. Zupełnie inaczej na całą sytuację patrzą Powstańcy Warszawscy, którzy przeżyli już w swoim życiu niejedno. Napisali niezwykły list.

Epidemia koronawirusa zmieniła nasze codzienne życie nie do poznania. Dla wielu z nas jeszcze miesiąc temu wydawało się niemożliwym, aby ktoś zabronił nam opuszczać nasze domy i spotykać się ze znajomymi. Powstańcy Warszawscy epidemię postrzegają nieco inaczej z racji piekła, którego doświadczyli już w swoim życiu. Na ręce prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, przekazali ważny list. Zwrócili się w nim do młodych, apelując aby pozostali w domach i podkreślii, że na tym właśnie polega pomoc osobom, które w czasie tej koszmarnej epidemii znajdują się na pierwszej linii walk o życie ludzkie. Przede wszystkim jednak skierowali swoje słowa do osób pracujących w służbie zdrowia. Wyrazili swoją wdzięczność dla lekarzy oraz pielęgniarek, wiedząc, że kiedyś to oni, a dziś młodsze pokolenie stoi na pierwszej linii walk z epidemią o życie i zdrowie ludzkie. Hołd złożony wszystkim pracującym w szpitalach przez tak niesamowitych ludzi naprawdę chwyta za serce.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News