Englertowi krwawi serce. Wszystko przez jego córkę

Englertowi krwawi serce. Wszystko przez jego córkę Źródło: fot. youtube.com/Ruslinkpl

Aktywny w polskich kinematografii i teatrze od lat 60. Jan Englert ma przed sobą kolejną trudną próbę. Aktor niezwykle przeżywa dorosłość swojej córki, która już niedługo opuści rodzinny dom. Helena Englert pragnie studiować za granicą.

Jan Englert ma na swoim koncie dziesiątki filmów i sztuk teatralnych. Na ekranach zadebiutował za sprawą roli Zefira w "Kanale", legendarnym obrazie Andrzeja Wajdy z 1956 roku. Po takim początku kariera aktora musiała potoczyć się dla niego pomyślnie. Tak też się stało. Englert wystąpił potem w wielu filmach i produkcjach telewizyjnych o tematyce wojennej. "Stawka większa niż życie",  "Kolumbowie", "Polskie drogi", "Złoto dezerterów", "Katyń" i "Czas honoru" to tylko niektóre z nich. Aktor zachwycał nas swoim talentem w filmach komediowych i thrillerach. Może podziwiać go w filmach o płatnym mordercy Jerzym Kilerze, w "Oficerach" czy "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Jan Englert bardzo przeżywa dorosłość córki

Podziwiany i lubiany artysta na ślubnym kobiercu stawał dwukrotnie. Owocem jego drugiego małżeństwa z Beatą Ścibakówną jest Helena Englert, która 14 czerwca skończyła 18 lat. Dorosła córka aktora już niedługo opuści dom i uda się na studia. Próbująca swoich sił w aktorstwie młoda kobieta, pragnie zamieszkać i uczyć się w Londynie. W rozmowie z mediami mama Heleny wspominała swój wyjazd na studia do Warszawy, który był bardzo trudny. Ścibakówna zmagała się z niską samooceną i potrzebą dorównania swoim koleżankom. - Weszłam do budynku przy Miodowej w spódnicy za kolana i białej bluzce, nie za ładna, trochę za gruba. Ale zawzięłam się i postanowiłam, że będę taka jak moje koleżanki z Warszawy. Po pierwszym roku pojechałam do Niemiec na saksy. Myłam okna i kupiłam wymarzone dżinsy i bluzę. Po drugim roku ruszyłam do Kanady. Zbierałam truskawki i pracowałam w sklepie - wyznała aktorka. Miejmy nadzieję, że wyjazd do stolicy Wielkiej Brytanii okaże się dla Heleny Englert sukcesem, a przejęty ojciec odetchnie z ulgą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  2. Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM
  3. Bycze jądra sposobem na impotencję
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News