Energylandia i Suntago w nowym reżimie sanitarnym. Zasady i data otwarcia

Energylandia i Suntago w nowym reżimie sanitarnym. Zasady i data otwarcia Źródło: Wikimedia Commons/Tom a/CC 4.0/https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Frida_(Energylandia).jpg

Już wkrótce ponownie otwarty będzie park rozrywki Energylandia oraz Suntago, największy zadaszony park wodny w Europie. Kiedy będziemy mogli skorzystać z tych obiektów? Jakie zasady będą obowiązywać? Znamy daty otwarcia.

Park of Poland - Suntago Wodny Świat to niesamowicie pechowe miejsce. Z powodu epidemii koronawirusa musiało zostać zamknięte trzy tygodnie po wielkim otwarciu. Jak się okazuje z infrastruktury parku nie skorzystało zatem wiele osób.

Zgodnie z planem odmrażania gospodarki, od 6 czerwca będą mogły być czynne baseny i parki wodne, siłownie oraz fitness kluby. Jak informuje portal Wirtualna Polska, park w Mszczonowie ma nieco inne plany. Jarosław Zubrzycki z zarządu Global Parks Poland, spółki prowadzącej Suntago, powiedział dziennikarzom, że obiekt będzie otwarty 1 lipca 2020 roku.

Póki co, rząd nie sprecyzował wytycznych jakie muszą zostać spełnione w otwieranych basenach. Czy pójdziemy w stronę Włoch? Tam zasady prowadzenia pływalni są dosyć restrykcyjne. Zarząd spółki zapewnił, że wszyscy, którzy zakupili już wejściówki do obiektu, będą mogli z nich skorzystać.

Energylandia wkrótce otwarta

Energylandia w Zatorze nie będzie zwlekała z otwarciem. Zrobi to zgodnie z rządowa decyzją o luzowaniu gospodarki, czyli 6. czerwca. Park rozrywki będzie otwarty w nowym reżimie sanitarnym.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Energylandia zapewni około 300 automatycznych stacji dezynfekujących, dzięki którym zarówno pracownicy jak i odwiedzający będą mogli w komfortowych warunkach odświeżyć ręce po kontakcie z przedmiotami. Osoby wchodzące do parku będą skanowani kamerą termowizyjną. Osoby z podwyższoną temperaturą nie będą wpuszczane do Parku.

Dzisiaj grzeje:
1. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
2. Już od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska

Na terenie Energylandii dostępne będą także maseczkomaty, automaty do zamawiania jedzenia, a także biletomaty. Wszystko po to, aby do minimum zredukować kontakty z innymi ludźmi. Tam, gdzie będzie konieczny kontakt z obsługą, staną zabezpieczenia z pleksi.

Wybierzecie się do otwartych na nowo parków rozrywki?

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało termin drugiej fali epidemii. "Wszystkie kraje muszą pozostać w pogotowiu"
  2. Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesienia
  3. Para młoda i goście weselni zginęli chwilę po ślubie. Niewyobrażalna tragedia
  4. W Biedronce poczuła okropny zapach przy lodówce z mięsem. Zajrzała do środka i zaniemówiła, musiała zareagować
  5. Każdy ma dziwne kropki na szybie. Niewielu kierowców wie co oznaczają, kluczowe informacje
  6. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News