Emma Watson, aktorka znana głównie z wieloletniej roli Hermiony w filmach z serii o Harrym Poterze zwróciła się o pomoc do swoich fanów. Chodzi o pierścionki, które zostawiła w jednym z londyńskich spa. 

Dla Watson zgubiona biżuteria ma wielką wartość sentymentalną, gdyż otrzymała ją od matki. Podczas pobytu w SPA umieściła swoje pierścionki w sejfie znajdującym się w szafce w przebieralni, a gdy wracała do domu zapomniała je stamtąd wyjąć. Fakt ich braku na dłoni zauważyła dopiero w domu.

Nagroda w zamian za informacje prowadzące do odnalezienia pierścionków zgubionych w niedzielę 16 lipca w Mandarin Oriental Spa w Londynie […]. Gdy wychodziłam, zapomniałam wyjąć moje pierścionki z sejfu – poinformowała Angielka.

W sprawę zaangażowano też pracowników SPA. Watson zadzwoniła do hotelu, w którym się ono znajduje i zapytała, co można zrobić w tej sprawie. Dowiedziała się, że w sejfie nie znaleziono żadnej biżuterii oraz, że ochrona zostanie przepytana, czy ktoś nie jest w jej posiadaniu, lub jej nie zwrócił.

Dla Emmy Watson jeden z zagubionych pierścionków ma specjalne znaczenie. Otrzymała go od swojej matki na osiemnaste urodziny.

Gdyby były to jakiekolwiek pierścionki zaakceptowałabym to, ale jeden z nich był prezentem od mojej mamy. Kupiła go dzień po tym, jak przyszłam na świat i nosiła go przez 18 lat nigdy go nie zdejmując. Dała mi go na moje osiemnaste urodziny. Noszę ten pierścionek codziennie, wiele dla mnie znaczy i jest moją najcenniejszą własnością – napisała Emma Watson na Facebooku.

 

...

Zobacz również

Zobacz również