Znany piłkarz zginął w katastrofie lotniczej. Przerażające zdjęcie ciała trafiło do sieci

Znany piłkarz zginął w katastrofie lotniczej. Przerażające zdjęcie ciała trafiło do sieci Źródło: instagram.com/emilianosala9

Emiliano Sala to argentyński napastnik, który mógł osiągnąć wiele na boisku. Niestety, jego życie skończyło się nagle i niespodziewanie. Teraz temat tragedii powrócił. Wszystko z powodu zdjęcia, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Emiliano Sala uczestniczył w katastrofie, która miała miejsce nad kanałem La Manche 21 stycznia tego roku. Piłkarz przemierzał samolotem trasę z Nantes do Cardiff. Kilka dni wcześniej podpisał kontrakt z Cardiff i zmierzał na pierwszy oficjalny trening z nową drużyną. Kosztował walijski klub 15 milionów funtów. Nie udało mu się jednak dotrzeć na trening. Poszukiwania samolotu, jak i ciała piłkarza trwały długo, ostatecznie jednak zakończyły się powodzeniem. Zwłoki Emiliano przewieziono do brytyjskiej kostnicy.

Okazuje się, że ktoś postanowił zrobić zdjęcie zmarłemu zawodnikowi, a potem w miarę możliwości sprzedać fotografię do mediów. Przerażający obraz w błyskawicznym tempie okrążył media społecznościowe.

Emiliano Sala - szokujące zdjęcie obiegło internet

Zdjęcie zostało udostępnione jakiś czas temu na Twitterze i wywołało prawdziwą medialną burzę.

 - Mamy świadomość tego, że zdjęcie ciała pana Sala zostało udostępnione w mediach społecznościowych i jesteśmy oburzeni, że ktoś to zrobił. Dla rodziny Sali jest to bardzo trudny czas i nie powinni oni dźwigać na swoich barkach kolejnego bólu, który bez wątpienia spowoduje ten haniebny czyn . Badamy ten incydent i współpracujemy z wieloma agencjami, aby ustalić, kto zrobił zdjęcie i kto jest za to odpowiedzialny - w oficjalnym oświadczeniu poinformował rzecznik policji w Dorset.

Na tę chwilę władzom nie udało namierzyć się osoby, która udostępniła to zdjęcie, a co więcej miała dostęp do brytyjskiej kostnicy.

Sala wiedział, że zginie

Utalentowany piłkarz poniósł śmierć z powodu obrażeń głowy i tułowia. Co najgorsze w tym wszystkim, już w czasie lotu spodziewał się tego, że zginie.

- Bracia, ja jestem martwy, robiłem rzeczy tu w Nantes, których już nie będę robił, których nigdy nie dokończę. Chłopcy, jestem tu wysoko w samolocie, który wygląda, jakby miał się rozpaść. Kieruję się do Cardiff, szaleństwo, jutro mieliśmy zacząć. Po południu miałem trenować z moim nowym zespołem - taką wiadomość głosową nagrał Sala dla kolegów z drużyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jestem na pokładzie. Samolot wygląda tak, jakby miał się rozpaść na kawałki. Jeśli za półtorej godziny nie będzie ode mnie żadnej wiadomości... Tato, boję się - zawodnik napisał ostatnie słowa skierowane do rodziny.

Ciało piłkarza znaleziono dopiero 7 lutego, a 16 lutego odbył się pogrzeb w rodzinnym Santa Fe.

To nie koniec tragedii dla rodziny Emiliano - 26 kwietnia podano informację, że w wieku 58 lat z powodu zawału serca zmarł jego ojciec, Horacio Sala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News