Zdjęcie z młodości Emilii Krakowskiej ścina z nóg. Grała w najlepszych polskich serialach

Zdjęcie z młodości Emilii Krakowskiej ścina z nóg. Grała w najlepszych polskich serialach Źródło: youtube/Kultowe Rozmowy/

Emilia Krakowska wciąż zachwyca na łamach polskiej telewizji czy na deskach teatru. Rzesza jej fanów rośnie z każdym rokiem, a jej zdjęcie z młodości wszystkim odbiera mowę.

Emilia Krakowska urodziła się 20 lutego 1940 roku w Poznaniu i już od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie aktorstwem. Postanowiła wytrwale dążyć do spełnienia marzeń, dzięki czemu szybko zadebiutowała na ekranie. Wystarczyła jedna rola, by jej kariera ruszyła z kopyta i trwała do dziś. Tysiące, jak nie miliony fanów, bacznie śledziło kultowe seriale z jej udziałem, które wciąż cieszą się wielkim uznaniem. 

Emilia Krakowska grała w najlepszych polskich serialach. Zdjęcie z młodości ścina z nóg

Już jako 24-latka Krakowska po raz pierwszy zagościła na łamach polskiej telewizji w roli pielęgniarki w "Nieznanym". Kolejne propozycje ról napływały z każdej możliwej strony od najwybitniejszych polskich reżyserów. Trudno zliczyć wszystkie produkcje filmowe i serialowe, w których udało jej się wystąpić, choćby takich jak: "Chłopi", "Brunet wieczorową porą", "Czterdziestolatek. 20 lat później" czy bardziej współczesne, jak "Barwy szczęścia" i "Na krawędzi". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Warto jednak wspomnieć, że Krakowska figuruje nie tylko na łamach chociażby Polsatu, ale i deskach teatru, gdzie swego czasu grywała regularnie. Niebywały talent aktorski pozwala jej po dziś dzień cieszyć się popularnością i rzeszą wiernych fanów. To właśnie oni pamiętają każdego roku o jej urodzinach, a z okazji 78. rocznicy jeden z wielbicieli opublikował na Twitterze jej zdjęcie z czasów młodości. 

- 20-go lutego, roku jak przystało na dżentelmenów nie wspominamy, urodziła się Emilia Krakowska - polska aktorka filmowa, estradowa i teatralna. Wszystkiego Najlepszego!! - podpisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Fotografia zwala z nóg i ukazuje całą urodę aktorki. Nie trudno się domyślić, że mężczyźni zapewne bezustannie wodzili za nią wzrokiem. Krótkie blond włosy i duże oczy do dziś są jej cechami rozpoznawczymi, a internauci nieustannie rozpływają się nad jej urokiem osobistym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News