Emil Jemróg zaginął
archiwum prywatne
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2020

Wszyscy szukają Emila. Może mu grozić niebezpieczeństwo

Emil Jemróg zaginął. Chłopak wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Przerażona rodzina bije na alarm i błaga o pomoc w obawie, że może mu grozić poważne niebezpieczeństwo.

Emil Jemróg to 21-latek z Warszawy. Zupełnie niespodziewanie słuch po nim zaginął, co od razu wzbudziło niepokój wśród jego bliskich, którzy pilnie nagłośnili sprawę prosząc o wsparcie w poszukiwaniach. Sytuacja jest bardzo poważna, bowiem jak się okazuje, zaginiony w ostatnim czasie zmagał się z poważnymi problemami.

"Świat według Kiepskich"Andrzej Grabowski nagrał ważną wiadomość do fanów "Kiepskich". Zostało mało czasuCzytaj dalej

Zaginął Emil Jemróg. Rodzina błaga o pomoc, może grozić mu niebezpieczeństwo

21-latek zaginął 10 stycznia 2020 roku i wciąż nie został odnaleziony. Chłopak wyszedł do szkoły przy ulicy Łuckiej 17/23 w Warszawie, jednak nie wrócił z zajęć, choć jak zdradziła lokalizacja jego telefonu kierował się w stronę domu, a ostatni sygnał urwał się przy Centrum Handlowym Reduta - al. Jerozolimskie 148.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

Przerażona rodzina wyjawia, że Emil ma problemy ze słuchem, a także, że jest po próbie samobójczej. Tłumaczą, że może znajdować się w niebezpieczeństwie oraz wymagać opieki lekarskiej. Bliscy boją się, że 21-latek mógł znów chcieć odebrać sobie życie, dlatego rozpowszechniając jego wizerunek, proszą o przekazanie jakichkolwiek informacji o możliwym miejscu pobytu syna.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Emil ma 183 cm wzrostu, jest bardzo szczupły i ma krótkie, brązowe włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie jasnoniebieską kurtkę, czarne spodnie oraz czarno-szare sportowe buty. Jeśli ktoś wie, co mogło stać się z chłopakiem oraz gdzie aktualnie może przebywać, proszony jest o kontakt z policją na terenie całej Polski. Liczy się każda godzina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

MamaMama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: radio zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News