Emil Haidar został ojcem. Zdjęcia dziecka byłego narzeczonego Dody, z którym toczy sądową batalię, wylądowały w sieci

Emil Haidar został ojcem. Zdjęcia dziecka byłego narzeczonego Dody, z którym toczy sądową batalię, wylądowały w sieci Źródło: Instagram

Doda i Emil Haidar byli jedną z najpopularniejszych par show biznesu. Choć zerwali ze sobą już kilka lat temu, wciąż jest o nich głośno. Tym razem nie chodzi o kolejny proces - Emil pochwalił się nową córeczką!

Doda i Emil Haidar zaręczyli się w lipcu 2015 roku. Planowali nawet ślub, dlatego niespodzianką była informacja o rozstaniu, opublikowana na Facebooku piosenkarki kilka miesięcy później. Decyzja ta wywołała wśród fanów mnóstwo emocji, tym bardziej, że para nie pożegnała się w zgodzie. Haidar miał zażądać od Dody zwrotu wszystkich otrzymanych od niego prezentów. Sprawa trafiła do sądu, a ten orzekł na korzyść piosenkarki. To jednak nie koniec, relacje byłej pary nadal są napięte.

Doda walczy z Haidarem w sądzie, on ma teraz chwilę szczęścia

Doda i Haidar są częstymi gośćmi na sali sądowej. Były partner celebrytki zdążył już ponoć złożyć w sądzie sześć spraw przeciwko niej. Pojawiły się poważne oskarżenia. Tym razem Emil Haidar wyznał, że jest ofiarą szantażu ze strony swojej byłej partnerki. Mężczyzna zawiadomił w tej sprawie prokuraturę. Doda miała ujawnić kompromitujące sekstaśmy. Wokalistka jednak nie przyznaje się do winy.

- Haidar przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie - pisała Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po rozstaniu z Dodą Emil Haidar starał się ponownie ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. Wygląda na to, że udało mu się uporządkować życie prywatne. Wreszcie ma powód do radości, dzięki któremu będzie mógł zapomnieć na moment o procesach. Właśnie ponownie został ojcem. Zdjęcie nowo narodzonego dziecka opublikowała Zosia Ślotała, celebrytka i wizażystka, która prywatnie związana jest z Kamilem Haidarem, bratem Emila.

Fot. Instagram

- Welcome Baby Girl! Kolejna silna kobietka dołącza do nas! GIRL POWER Gratuluję ancisavic & emil.haidar cudowniej córeczki. Rodzinnie dziękujemy Szpitalowi Specjalistycznemu Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego za wspaniałą opiekę!! - napisała na swoim profilu na Instagramie stylistka. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń dla świeżo upieczonego ojca.

Emil Haidar jest ma jeszcze dwie córki, bliźniaczki, Wiktorię i Oliwię. Kilka miesięcy temu obchodziły one swoje 18 urodziny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News