"Tomek Emigrant" wraca do kraju. Pogratulował mu Morawiecki, jest podstawiony?

"Tomek Emigrant" wraca do kraju. Pogratulował mu Morawiecki, jest podstawiony? Źródło: youtube.com/ Kancelaria Premiera

Emigracja zarobkowa skończyła się dla "Tomka Emigranta" planowanym powrotem do Polski. Użytkownik Twittera, który ogłosił całemu światu, że po latach wraca do Polski, został zauważony przez premiera Mateusza Morawieckiego, który pogratulował mu decyzji. Pojawiły się jednak dość duże podejrzenia, że wszystko może być ustawione.

Emigracja zarobkowa "Tomka Emigranta" zakończyła się owocnym powrotem do ojczyzny. Sprawa użytkownika Twittera o nicku "Tomek Emigrant" przybrała na powadze. A wszystko przez jego wpis, który cały w skowronkach opowiadał o swoim powrocie do kraju z trwającej wiele lat przygodzie w Wielkiej Brytanii. Istnieje duże podejrzenie, że internauta, któremu Mateusz Morawiecki ochoczo pogratulował powrotu z obczyzny, w ogóle nie istnieje.

Emigracja zarobkowa się skończyła? Wątpliwości po wpisie Tomka Emigranta

Użytkownik Twittera posługujący się wymienionym wcześniej pseudonimem sprawił swoim wpisem, że usłyszała o nim cała Polska. Mężczyzna cały w skowronkach zdradził, że wraca do Polski po kilku latach pracy za granicą.

- Właśnie kupiłem bilet na prom. 26 lipca nad ranem opuszczę UK. Mam nadzieję, że na zawsze. Kierunek Polska - napisał użytkownik platformy społecznościowej

Jego wpis bardzo spodobał się Mateuszowi Morawieckiemu, który postanowił pogratulować emigrantowi decyzję, odpisując na jego Tweeta.

- Czekamy! Zapraszamy! I z całego serca życzę spełnienia marzeń w Ojczyźnie! - odpisał uradowany premier polskiego rządu

Tomek Emigrant, który jest wyborcą PiS-u i chwali się tym na swoim profilu, zdawał się zaskoczony i podekscytowany takim wyróżnieniem i zaznaczył, że wszystko dzięki premierowi i przyjaznej dla niego polityce rządu.

- Bardzo dziękuję Panie Premierze. To zasługa Pana i całego Rządu. Jesteście Wielcy - odpisał Emigrant

Całość wyglądałaby na bardzo udaną promocję PiS przed wyborami, gdyby nie podejrzenia internautów dotyczące tego, czy użytkownik o podanym nicku w ogóle istnieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomek Emigrant nie istnieje?

Wiele wskazuje na to, że postać emigranta wracającego do ojczyzny może być zwyczajną mistyfikacją. Nie da się ukryć, że mężczyzna na swoich Tweetach praktycznie wyłącznie komplementował rząd Morawieckiego, atakował obóz Zjednoczonej Opozycji, jak tez udowodniono mu powiązania z ambasadą RP w Londynie. Ponadto, pod jego wpisem pojawiła się masa komentujących powielających niemalże w skali 1:1 uprawianą przez niego retorykę. Czy postać Tomka Emigranta była zmyślona, aby rząd PiS osiągnął z tego korzyści?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kobieta usłyszała dziwne odgłosy z kanału deszczowego. Dokonała niepojętego odkrycia
  4. Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu
  5. 27 lat po zabójstwie męża odkryto straszną prawdę nt. jego żony. Już myślała, że nigdy się nie wyda
  6. Gra pijaka na złomowisku w "Kiepskich". Aktor ma piękną żonę, trzy córki i przeszłość, o której ciężko zapomnieć

 

Źródło:Twitter

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News