Chłopak miał ją torturować i wielokrotnie gwałcić. Zabiła go, resztę życie spędzi w więzieniu

Chłopak miał ją torturować i wielokrotnie gwałcić. Zabiła go, resztę życie spędzi w więzieniu Źródło: twitter.com

Emerytura w więzieniu - taki scenariusz został przedstawiony młodej kobiecie. Wszystko przez brutalne morderstwo, jakiego dopuściła się na swoim chłopaku. Jak sama twierdzi, jej zachowanie było umotywowane zachowaniem narzeczonego, który ją torturował i gwałcił. Bulwersująca sprawa wstrząsnęła całą opinią publiczną.

Emerytura, którą planowała spędzić u boku ukochanego i swoich wnuków będzie musiała schować głęboko w swoich marzeniach. Wszystko przez brutalne morderstwo, którego się dopuściła. Historia wielkiej miłości młodej kobiety i jej ukochanego miała skrywać ciemna, nieznaną rodzinie i przyjaciołom stronę.

Emerytura w więzieniu. Czemu zamordowała mężczyznę?

Nicole Addimando, która była trzydziestoletnią matką dwójki dzieci, nie miała szczęścia w miłości. Wszyscy jej poprzedni partnerzy, wraz z ojcem jej dzieci, zostawiali ją. Zrozpaczona Amerykanka myślała, że dalsze szukanie związków nie jest dla niej. Wszystko się zmieniło w momencie, w którym poznała znanego wśród nowojorczyków trenera personalnego Christophera Grovera. Zakochana para dosyć szybko zamieszkała ze sobą, a kobieta myślała, że jej życie w końcu się ułoży. Nic bardziej mylnego.

Grover, który stał się ojcem dla córek swojej ukochanej, miał strasznie wykorzystywać ich matkę. Oprócz pobić, wyzwisk i tortur, mężczyzna miał stosować przemoc seksualną, uprawiając seks z kobietą pomimo jej próśb, by tego nie robił. Z racji tego, że Grover stał się jedynym żywicielem rodziny, Amerykanka przez kilka lat znosiła terror. Aż do pewnej nocy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grover został zabity w trakcie snu

Pewnego dnia, kiedy Grover wrócił do domu, wszczął karczemną awanturę - jak się miało okazać, ostatnią w swoim życiu, po kolejnym pobiciu partnerki poszedł spać na kanapę, nie zdając sobie sprawy z tego, że osoba, którą przez tyle lat prześladował stanie się jego morderczynią.

Nicole Addimando korzystając z chwili, postanowiła wykorzystać senność swojego ukochanego. Wyjęła broń, która znajdowała się w domu i dosłownie zmasakrowała ciało chłopaka. Policja, która przyjechała przez wezwanie sąsiadów, relacjonowała, że ciało mężczyzny było podziurawione przez kule praktycznie w każdej partii ciała. Oskarżona o zabójstwa próbowała się bronić, mówiąc, że jej morderstwo było podyktowane koniecznością bronienia samej siebie i swoich dzieci. Sąd nie dał jednak wiary jej słowom i skazał ją na dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

 

źródło: Daily Mail

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News