Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała

Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała Źródło: Pixabay/geralt

Emerytura nie była szczęśliwym czasem dla tej seniorki. Starsza kobieta padła ofiarą ogromnej nieuczciwości ze strony swojego wnuczka. Nie spodziewała się, że chłopak może skrzywdzić ją w tak perfidny sposób. Zrobił to aż 127 razy.

Emerytura okazała się dramatycznym etapem w życiu seniorki z Kosakowa w województwie pomorskim. 63-letnia kobieta udała się na komisariat i poinformowała funkcjonariuszy policji, że z jej konta zniknęło ponad 72 tysięcy złotych. Dla osoby, której główne źródło dochodów stanowi emerytura, jest to olbrzymia strata.

Sprawa wyszła na jaw pod koniec marca br. Sytuacja jest jeszcze bardziej bulwersująca, niż początkowo się wydawało. Złodziejem okazał się 19-letni wnuczek seniorki, który bez jej wiedzy regularnie używał jej karty płatniczej i stopniowo czyścił konto emerytki. Kobieta nie spodziewała się, że ze strony jednego z najbliższych członków rodziny może spotkać ją tak ogromna krzywda.

19-latek okradł swoją babcię 127 razy. Seniorka o niczym nie wiedziała

Bardzo trudno uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę. 19-latek znał PIN do karty swojej babci i przy każdej możliwej sposobności wykorzystywał tę wiedzę. Okradał swoją babcię, której głównym źródłem utrzymania jest emerytura, od stycznia 2018 roku do marca br. Młody mężczyzna wykorzystał nieświadomość seniorki i regularnie robił zakupy skradzioną kartą. Babcia dopiero po pewnym czasie odkryła, że z jej konta zniknęła znaczna suma pieniędzy.

Policja szybko ustaliła, że sprawcą notorycznych kradzieży jest wnuczek emerytki z Kosakowa. Mężczyzna usłyszał aż 127 zarzutów kradzieży z włamaniem. Skradziona kwota to ponad 72 tysiące złotych. Młody mężczyzna został zatrzymany i grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jej głównym źródłem utrzymania była emerytura. Wnuczek pozbawił babcię oszczędności

Seniorka nie spodziewała się, że jej wnuczek jest zdolny do takiego czynu. Udostępnienie numeru PIN było wyrazem zaufania babci. Zostało ono jednak bardzo zawiedzione i teraz 19-latek odpowie za swoje karygodne postępowanie przed sądem. Sytuacja jest tym bardziej oburzająca, że źródłem utrzymania seniorki była emerytura oraz gromadzone przez lata oszczędności.

Mimo to wnuk nie zawahał się przed wykorzystaniem niewiedzy oraz nieświadomości swojej babci. Kobieta nie kontrolowała na bieżąco stanu swojego konta i nie miała pojęcia, że systematycznie znikają z niego kolejne tysiące złotych. Nie wiadomo, czy wnuk zdoła kiedykolwiek uzyskać przebaczenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna wokalistka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wspiera ją były mąż
  2. Mąż o OSZPECONEJ twarzy Bogumiły Wander: "Trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić i polubić"
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News