Emerytura powinna być pięknym czasem w życiu człowieka. Zarząd Telewizji Polskiej postanowił pokazać Polakom – jak bardzo ważny i cudowny jest to czas. Szykuje się już kolejne show poświęcone emerytom. Od przyszłego roku w sercu rozrywki postawionych będzie dwunastka gotowych na przygodę życia… seniorów! Lada dzień ruszają castingi do nowej produkcji.

Emerytura to czas, w którym człowiek w końcu ma chwile dla siebie. Ponieważ „Rolnik szuka żony” z miejsca stał się jednym z popularniejszych show telewizji publicznej, postanowiono połączyć te fakty i postawić wszystko na jedną kartę. Losami kawalerów żyjących samotnie na wsi i dam starających się na wizji o ich względy żyło z tygodnia na tydzień wielu Polaków. Nie licząc żywej dyskusji o wyborach „sercowych” w sieci. Teraz przyszedł czas na seniorów.

Emerytura rządzi! „Rolnik szuka żony” zastąpi na wiosnę nowe show

Szefostwo stacji przewidziało, że na przyszłoroczną ramówkę czas antenowy „Rolnika” dostanie nowy program. Również w konwencji reality show, ale z mieszanką dokumentu.

Wczoraj media doniosły, że w centrum rozrywki TVP zostaną postawieni seniorzy. Dwunastka chętnych osób po 60. roku życia zostanie umieszczona na 3 tygodnie w jednym z ośrodków w Ustroniu. W sanatorium mają spędzić piękne chwile swojego życia, nawiązując znajomości, rozkoszując atrakcjami…

Zmiany są symboliczne. Marta Manowska, odpowiadająca do tej pory za „Rolnik szuka żony”, przejmie odpowiedzialność za nowy projekt – „Sanatorium miłości”. To pokazuje zmieniające się trendy, również w telewizji. Romantyczne historie z polskiej wsi ustępują miejsca nowej konwencji, w której poszaleć na jesień życia chcą co bardziej przebojowi seniorzy.

Program ruszy dopiero na wiosną, a już teraz trwa casting do nowej produkcji.

– Telewizja Polska szuka seniorów do nowego programu „Sanatorium miłości”! – napisano na jednej z „senioralnych” społeczności na Facebooku.

Dalej czytamy, że do programu poszukuje się seniorów, którzy „chcą przeżyć przygodę”, czyli pełny atrakcji pobyt w beskidzkim sanatorium.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

– Jeśli jesteś pełnym życia seniorem – nie pozostajesz w stałym związku, np. małżeńskim, chcesz poznać ludzi i przeżyć fajną przygodę biorąc udział w programie Telewizji Polskiej – zgłoś się do nas. Zdjęcia ruszają już pod koniec listopada – czytamy w ogłoszeniu. 

Osobą do kontaktu jest Paulina Braun, (mail: paulinabraun@gmail.com).

Nową produkcję i motywacje do jej stworzenia przedstawiła portali Wirtualnemedia, sama prowadząca.

– Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje – mówi cytowana przez Wirtualnemedia Manowska.

screen Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Rolnik szuka żony” znika z anteny TVP. Fani są zrozpaczeni
  2. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?

Rolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomną