90-letni amant uwodził samotne babcie. Teraz musi pójść siedzieć

90-letni amant uwodził samotne babcie. Teraz musi pójść siedzieć Źródło: Fot. PxHere

Emerytura to dla wielu osób zbyt małe pieniądze, aby można było za nie wyżyć. Sposobów na rozwiązanie impasu może być wiele - jedni proszą o wsparcie rodzinę, kolejni zapożyczają się w banku, jeszcze inni imają się pracy dorywczej. Są jednak i tacy, którzy w celu zarobienia pieniędzy zdobywają się na oszustwa

Emerytura okazała się zbyt lichym źródłem dochodu również dla Eugeniusza Gadomskiego. Mężczyzna w celu uzyskaniu środków pieniężnych posunął się do wielu okropnych rzeczy, których ofiarami stały się zbyt ufne seniorki szukające miłości. Teraz oszusta szuka policja w całym kraju.

Wyłudzał pieniądze, okaleczył kobietę. Poszukiwany fałszywy więzień obozu koncentracyjnego

Eugeniusz Gadomski, mimo iż ma już 90 lat, wykazuje się ponadprzeciętnym sprytem i cwaniactwem. Mężczyzna ukrywa się przed policją już od 1998 roku, kiedy to dopuścił się pierwszego oszustwa. W tej chwili jest on ścigany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Gadomski ma na swoim koncie liczne wyłudzenia, w tym uzyskanie sporego odszkodowania za pobyt w obozie koncentracyjnym. Sęk w tym, że więźniem takiego obozu nigdy nie był. Gdy trafi w ręce policji, z całą pewnością zazna prawdziwego smaku życia za kratami. Poza oszustwami dokonanymi na ubezpieczalni, Eugeniusz Gadomski dopuścił się również oszustw na tle matrymonialnym. Mężczyzna wodził za nos niczego nieświadome staruszki, a następnie wykorzystywał je finansowo. Pieniądze to jednak nie wszystko - jedna z kobiet została przez niego dotkliwie okaleczona.

Emerytura łakomym kąskiem dla oszustów. Na seniorów czyha wiele niebezpieczeństw

Polscy seniorzy muszą uważać na każdym kroku, bowiem każdego dnia czai się na nich masa niebezpieczeństw - akwizytorzy podający usypiający środek, wyłudzenia na wnuczka, podawanie się za policjantów. Do grupy tych oszustów dołączył Eugeniusz Gadomski, przez którym ostrzega policja.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mężczyzna mierzy około 170 - 175 centymetrów wzrostu, ma duże i zadbane dłonie, a na jego palcu lśni złoty sygnet z kamieniami szlachetnymi. Problematyczna do opisania jest jego fryzura, bowiem mężczyzna widziany był już chyba w każdej możliwej wersji - na jeża, w kucyku, z przedziałkiem, zaczesanej na bok. Mężczyzna swego czasu nosił wąsy, a najchętniej pokazywał się w garniturach. Jeśli widzieliście człowieka ze zdjęcia, policja są o niezwłoczny kontakt z komendą na Bielanach przy ul. Żeromskiego 7. Informacji udzielić można również telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty mailowej. Tel. 22 603 71 61 lub 22 603 19 54, 22 603 71 55. Mail: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl. emerytura Fot. PolicjaZOBACZ TAKŻE:
  1. Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. „Pseudo aktoreczka z koziej d*py!”
  2. Była szampańska zabawa, teraz jest płacz i zgrzytanie zębami. Tysiące Polaków w potrzasku
  3. To dlatego Agata Duda wciąż jest z Andrzejem? Prezydent wyjawił porażający sekret!
  4. Magda już nigdy więcej nie przyjmie księdza po kolędzie. Powód przyprawia o CIARKI!
  5. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News