Niespokojna emerytura w domu opieki. 102-latka podejrzana o morderstwo

Niespokojna emerytura w domu opieki. 102-latka podejrzana o morderstwo Źródło: youtube.com/ Sutathu

Emerytura i pobyt w domu opieki miał gwarantować 92-latkowi wielki spokój i pogodne, ostatnie chwile życia. Starszy mężczyzna, który od kilku lat przebywał na zasłużonym wypoczynku, zakończył żywot w dosyć nieoczekiwanych okolicznościach. O zamordowanie go podejrzewana jest starsza o 10 lat koleżanka.

Emerytura w domu spokojnej starości kusi wielu seniorów, którzy pod opieką pielęgniarek i opiekunów dożywają w spokoju i bez żadnych trosk ostatnich chwil swojego życia. Z podobnego założenia wychodził 92-letni mężczyzna, który nie miał już sił, aby samemu zajmować się swoim domem i swój los powierzył jednej z placówek. W momencie zapisywania się nie mógł się spodziewać jednak, że zostanie zamordowany przez koleżankę.

Emerytura w domu starości kosztowała go życie

Do makabrycznej zbrodni, która zakończyła życie 92-latka, doszło we Francji Dom spokojnej starości w Chézy-sur-Marne od lat cieszył się wielkim zaufaniem wśród seniorów, którzy bardzo chętnie przychodzili tam na ostatnie chwile swojego życia. Pewnego dnia, opiekunowie placówki znaleźli ciało starszego mężczyzny.

Początkowo sądzono, że staruszek zmarł śmiercią naturalną, co w przypadku jego wieku nie byłoby niczym niezwykłym. Pielęgniarki zaniepokoił jednak ślad sińców na jego szyi, jak też zadrapania, które sugerowały, że mężczyzna walczył o swoje życie. Na miejsce wezwana została policja, która powiedziała, że senior został uduszony i że nie była to udana próba samobójcza, a morderstwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Morderczyni została odnaleziona

Osobą odpowiedzialną za śmierć mężczyzny miała być 10 lat starsza, 102-letnia mieszkanka ośrodka, która miała zakraść się do pokoju zamieszkiwanego przez mężczyznę i udusić go. Według opiekunów ośrodka kobieta dała się zdemaskować dzięki temu, że sama nie potrafiła poradzić sobie z ciężarem popełnionej przez siebie zbrodni. Staruszka miała z wielkim poruszeniem opowiadać koleżankom i kolegom zamieszkiwanej placówki, że dopuściła się morderstwa. Na początku jej słowa były bagatelizowane, teraz jednak są najważniejszym dowodem w sprawie.

Policja będzie musiała ustalić, co było tak naprawdę motywem zbrodni popełnionej na 92-letnim Francuzie i czy kobieta, która go uśmierciła była w stanie poczytalności psychicznej. Możliwe, że z racji swojego wieku morderczyni uniknie odpowiedzialności karnej za popełnioną zbrodnię.

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało
  4. Bank Pekao wystosował pilne ostrzeżenie do klientów. Wielu może stracić wszystkie pieniądze
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. TVN przekazuje pilny alarm IMGW na wtorek. Mieszkańcy tych województw powinni zostać w domu, będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Planeta

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu