Starsi ludzie będą wstrząśnięci wyznaniem Mariusza Pudzianowskiego

Starsi ludzie będą wstrząśnięci wyznaniem Mariusza Pudzianowskiego Źródło: screen/YouTube/Mariusz Pudzianowski

Sportowa emerytura powoli staje się rzeczywistością Mariusza Pudzianowskiego. Najpopularniejszy polski strongman wypowiedział się ostatnio w dość kontrowersyjnej kwestii. Wydaje się, że jego słowa poruszyły w szczególności starsze osoby.

Emerytura sportowa jest coraz bardziej realna dla Mariusza Pudzianowskiego. Polski zawodnik mieszanych sztuk walki aż osiem razy wywalczył tytuł Mistrza Polski Strongman. Sześć razy stawał na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Europy i pięć razy w Mistrzostwach Świata. Te wydarzenia przeszły już do historii. Najsilniejszy człowiek na świecie jest obecnie zawodnikiem MMA.

Mariusz Pudzianowski wkrótce zmierzy się w klatce z Szymonem Kołeckim. Gala KSW, podczas której wystąpi, odbędzie się 23 marca. Popularny "Pudzian" ciężko trenuje przed tym wydarzeniem i jest niemal pewien swej wygranej. Nie ma wątpliwości, że jego obecne sukcesy są cieniem dawnej, mistrzowskiej chwały, a jego życie zawodnicze to już raczej sportowa emerytura.

Mariusz Pudzianowski ostro o używkach. Starsi ludzie będą zaskoczeni

Słynny Strongman bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i wypowiada się na różne tematy. Ostatnio poruszył dość kontrowersyjne kwestie takie jak alkohol czy marihuana. Poglądy zawodnika, który jedną nogą jest już na sportowej emeryturze, mogą okazać się dużym zaskoczeniem dla starszych osób. 

Gwiazdy przyzwyczaiły opinię publiczną, że mają dość liberalne poglądy na temat używek takich jak alkohol, papierosy czy marihuana. Wiele sławnych osób przekonuje opinię publiczną chociażby o zaletach medycznej marihuany. Starsze osoby, które przeważnie nie popierają używek, załamują ręce nad opiniami propagowanymi przez media. Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski myśli dość podobnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Sportowa emerytura" Pudzianowskiego bez używek. Zaskakujące wyznanie

Mariusz Pudzianowski za pośrednictwem platformy YouTube publicznie przyznał się do tego, że spożywa alkohol z umiarem, brzydzi się papierosami i nie popiera palenia marihuany. Jego wyznanie będzie zaskoczeniem dla wielu osób.

- Macie odpowiedź: nie lubię ani pierwszego, ani drugiego ani trzeciego, choć wszystko jest dla ludzi, tylko dla ludzi, którzy mają twardy charakter i potrafią rozgraniczyć, żeby gdzieś tej linii nie przekroczyć. No i ja tej linii nie przekraczam. Pamiętajcie – wszystko w granicach rozsądku - podkreślił Mariusz Pudzianowski.

Wszystko wskazuje na to, że Mariusz Pudzianowski jest konserwatywny w swoich poglądach na temat używek. W jego przypadku zapowiada się najwyraźniej zdrowa, sportowa emerytura.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda w CKM? Tego nikt się nie spodziewał po skromnej córce prezydenta!
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  5. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

źródło: Najwyższy Czas

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News