Co się teraz dzieje z Kobuszewskim? Kultowy aktor musi odpocząć

Co się teraz dzieje z Kobuszewskim? Kultowy aktor musi odpocząć Źródło: Screen/youtube/ Krystyna Gębska

Emerytura zapukała do jego drzwi a on wykorzystał tę okazję. Stwierdził, że musi odpocząć i przestał się pokazywać. Wielu fanów od dawna zastanawia się, gdzie się podział kultowy aktor Jan Kobuszewski.

Emerytura dla wielu ludzi jest spełnieniem marzeń. Czasem, gdy w końcu mogą odpocząć od pracy zawodowej i wykorzystać przysługujące im świadczenia. Zdarzają się jednak osoby, których odejścia z pracy nie spodziewa się nikt, bo na stałe weszli do życia i codzienności milionów. 

Dokładnie tak stało się z kultowym aktorem Janem Kobuszewskim. Swoimi rolami rozkochał w sobie miliony Polaków, ostatnio jednak niespodziewanie zniknął z ekranów. Wielu fanów nie miało pojęcia, co się z nim stało. Okazuje się, że w jego życiu zagościła emerytura, a on sam otwarcie mówi, że musi odpocząć. 

Emerytura mu służy. Może w końcu spokojnie odetchnąć

Na scenach i przed kamerami spędził długie lata. Na stałe zapisał się w świecie polskiej rozrywki, a jego poczucie humoru doceniały miliony, jednak w końcu emerytura zagościła w jego życiu. Choć się nie spodziewał i nie był na to gotowy, organizm dał mu wyraźny znak. 

- Oddech nie ten, sprawność nie taka - opowiadał. 

Grał do ostatnich chwil, póki starczyło mu sił. Teraz podkreśla, że musi odpocząć i raczej do branży już nie wróci. Większość czasu zajmuje mu pielęgnowanie przydomowego ogródka oraz spędzanie czasu z ukochaną - Hanną Zembrzuską. Jest jego wielką miłością, a ślub wzięli w 1956 roku. Od pierwszych chwil wiedział, że to z nią spędzi resztę życia i swój plan w pełni zrealizował. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kultowa postać, która zmieniła polską scenę

Choć początkowo nie był przekonany do kabaretów, z czasem pokochał rozśmieszanie widowni. W kabarecie Dudek zachwycał swoim talentem oraz niezwykłą umiejętnością dostrzegania komicznych sytuacji, których inni nie zauważali. Z czasem przekonał się do nowego stylu i postanowił opanować go do perfekcji. 

Stworzył swój niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który przekładał na każdą dziedzinę działalności. Oczarowywał zarówno na deskach teatru, jak i produkcjach filmowych i serialowych. Na koncie ma takie klasyki jak "Poszukiwany, poszukiwana", "Nie ma róży bez ognia" czy "Brunet wieczorową porą". Choć głośno mówi, że emerytura przyniosła mu spokój, wierni fani wciąż mają nadzieję, że po dłuższym odpoczynku znów podejmie decyzję o powrocie przed kamery. 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: Interia

Następny artykuł