Nasza dziennikarka zapytała Łukasza Golca o emeryturę. Jego odpowiedź mocno ją zaskoczyła

Nasza dziennikarka zapytała Łukasza Golca o emeryturę. Jego odpowiedź mocno ją zaskoczyła Źródło: fot.youtube.com/plejada

Emerytura braci Golec była jednym z tematów, jakie dziennikarka Pikio.pl - Agata Kulasiewicz poruszyła w specjalnej, telefonicznej rozmowie z najsłynniejszymi bliźniakami polskiej sceny muzycznej, którzy dzisiaj obchodzą 44 urodziny. Jak się okazuje, odpowiedź dotycząca przyszłości braci i legendarnej kapeli może zaskakiwać. Kiedy nastąpi koniec kariery muzycznej uwielbianych muzyków?

Emerytura braci Golec nie nastąpi tak szybko? Według rozmowy, którą reporterka Pikio.pl - Agata Kulasiewicz przeprowadziła z jednym z założycieli legendarnej Golec uOrkiestra, fani będą musieli trochę poczekać na to, aż kultowy zespół zakończy karierę. Ile lat będą występować jeszcze najsłynniejsi bliźniacy polskiej estrady?

Emerytura niestraszna Golec uOrkiestra? Sensacyjne ustalenia dziennikarki Pikio.pl

Z racji tego, że założyciele najbardziej znanego i inspirującego się góralskim brzmieniem zespołu pop obchodzą dzisiaj 44 urodziny, reporterka naszego portalu, Agata Kulasiewicz postanowiła porozmawiać z jednym z braci na temat ich ewentualnych planów na przyszłość. Złożyła też od redakcji Pikio.pl najserdeczniejsze życzenia rodzeństwu. W trakcie wywiadu artysta odpowiedział na dręczące fanów pytanie, co bracia Golec zamierzają robić w trakcie swojej emerytury. - Na pewno będą jeszcze grać, wydaje mi się. Będą grać i śpiewać. To jest nasze hobby, to jest nasza pasja. W tej materii się najlepiej spełniamy. Będziemy bawić wnuki też - odpowiedział Łukasz Golec.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czemu bracia nie odejdą na emeryturę?

Jak się okazuje, powodem, dla którego rodzeństwo nie chce schodzić z estrady, są argumenty artystyczne. Łukasz Golec przyznaje, że nie zastanawia się nad zawieszeniem swojej działalności, ponieważ twórczość odgrywa bardzo wielką rolę w jego życiu. - Nie myślałem na ten temat... Ja jestem człowiekiem, który cały czas tworzy, cały czas szuka nowych inspiracji, nowych tematów i właściwie jest to niekończący się proces. Być może na emeryturę taką szybką nie chciałbym przechodzić, bo to jest tak inspirujące, tak fajne, tak ciekawe. To cały czas zakręca i motywuje po prostu bardzo, bardzo fajnie - powiedział wokalista i zdradził, czego mógłby sobie życzyć jako prezent na swoje urodziny. - Można powiedzieć, że coś związanego ze sportem. Ja jestem, że tak powiem aktywnym człowiekiem, który pływa, jeździ na rowerze. Jakiś gadżet związany z takimi tematami byłby miłym prezentem i na pewno bym go wykorzystał - zdradził muzyk Golec uOrkiestra.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News