Gdzie Rudi Schuberth popełnił błąd? Gwiazdor uskarża się na głodową emeryturę

Gdzie Rudi Schuberth popełnił błąd? Gwiazdor uskarża się na głodową emeryturę Źródło: WikiMedia Commons/72kuba06

Emerytura Rudiego Schubertha może zaskoczyć jego wiernych fanów. Gwiazdor całe życie aktywnie występował, teraz dostaje bardzo małe pieniądze. Co zrobił nie tak?

Emerytura Rudiego Schuberta wielu zaskoczy. Każdy, kto kojarzy hity takie jak "Monika, dziewczyna ratownika" oraz "Córka rybaka" będzie zadziwiony głodowym świadczeniem jakie wyznaczył ich autorowi, Rudiemu Schubertowi ZUS. Każdy, kto kilkanaście lat temu jeździł nad polskie morze wie przecież, że piosenki gwiazdora były wszędzie - a wraz z nimi i on, ponieważ Rudi Schuberth całe życie był bardzo aktywny zawodowo i występował, kiedy i gdzie tylko mógł. Mimo tego nie zapewnił sobie emerytury, która gwarantowałaby mu odpoczynek na stare lata.

Emerytura Rudiego Schuberta zaskoczy niejednego fana

Z tego, co powiedział sam gwiazdor, wynika, że ZUS przewidział dla niego emeryturę w wysokości 1200 złotych miesięcznie. Piosenkarz oczywiście nie jest zadowolony z tego faktu. Prawdą jest, że artyści nieczęsto mają okazję podpisywać umowy o pracę, które pozwalają na odprowadzenie koniecznej składki, jednak pozostaje pytanie, jak w takim razie państwo mogłoby wynagradzać aktywne życie zawodowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od czasu do czasu będę wciąż grał i pokazywał się publicznie, bo ta kwota to jest żenada. Szkoda gadać - powiedział sam zainteresowany. Rudi Schuberth nie zamierza jednak zadowolić się tym rozwiązaniem. Ma też bardziej ambitne plany na przyszłość. Związane są z własną działalnością gospodarczą.

Gwiazdor ponad piętnaście lat temu kupił wraz z żoną cztery domki na Kaszubach, gdzie wspólnie otworzyli gospodarstwo agroturystyczne. Coraz więcej urlopowiczów interesuje się tą formą wypoczynku; pozwala pozostać blisko natury w domowej atmosferze. Właśnie taką aurę próbują wytworzyć w swoim gospodarstwie Rudi Schuberth wraz z żoną

- Tam jest niepowtarzalny klimat. Chce się wracać, bo masz wrażenie, że przenosisz się do innego świata - opowiada o gospodarstwie przyjaciel właścicieli.

Aby pokazać gościom pełne spektrum polskiej gościnności, Rudi Schuberth wraz z żoną zaangażowali się też w inną formę działalności gospodarczej - zajęli się wytwarzaniem wędlin. Produkują je z naturalnych składników, na małą skalę, co pozwala przyciągnąć koneserów zdrowej żywności.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu

- Do naszych wyrobów nie używamy żadnych konserwantów, polepszaczy i dodatków przedłużających żywotność. Robimy rzeczy naturalne - powiedział mediom piosenkarz.

Wędliny można kupić w sklepach współpracujących z Rudim Schuberthem oraz na terenie jego gospodarstwa agroturystycznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wieniawa ma już nowego faceta?! Pokazała się ze znanym i przyjstojnym aktorem. Nie płakała długo po Baronie
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: pomponik

Następny artykuł