Wiemy, co Tadeusz Drozda robi na emeryturze. Wielu może się mocno zdziwić

Wiemy, co Tadeusz Drozda robi na emeryturze. Wielu może się mocno zdziwić Źródło: Facebook/Tadeusz Drozda

Emerytura dla wielu osób jest czasem, który wykorzystuje się na oddawanie się pasjom. Tadeusz Drozda, znany wszystkim prezenter programu "Śmiechu warte", opowiedział o tym jak spędza swój wolny czas po zakończeniu działalności telewizyjnej.

Emerytura powszechnie uważana jest za moment w życiu, w którym ma się dużo czasu i wreszcie można poświecić się swoim pasjom. W codziennym życiu trzeba chodzić do pracy, a do tego dochodzi mnóstwo innych obowiązków. Legendarny prowadzący "Śmiechu warte", Tadeusz Drozda, opowiedział o tym, jak on spędza swoją emeryturę. 

Emerytura Tadeusz Drozdy

Emerytura Tadeusza Drozdy jest tematem ciekawym dla fanów satyryka. Wszyscy uwielbiali go w niezwykle popularnym programie "Śmiechu warte", którego był wizytówką. Ostatnio opowiedział w wywiadzie o tym, jak obecnie wygląda jego życie. 

Wygląda na to, że gwiazdor wybrał dość określoną ścieżkę spędzania swojego wolnego czasu. Drozda głównie oddaje się swojej pasji, która może wielu zaskoczyć. Prezenter postawił bowiem na nietypowy sport.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pasje emeryta 

Tadeusz Drozda zakończył swoją współpracę z TV Szczecin i programem "Śmiechu warte" już 10 lat temu. Mimo upływu lat wiele osób wciąż pamięta go w roli zabawnego prowadzącego. Drugim ważnym zajęciem był kabaret Elita, który Drozda założył razem z Janem Kaczmarkiem. 

Teraz, po przejściu na emeryturę, życie prezentera diametralnie się zmieniło. Po zakończeniu pracy Drozda postanowił, tak jak duża część emerytów, skupić się na tym, co przynosi mu najwięcej radości czyli na swoich zainteresowaniach. Wiele osób może się zdziwić wyborem gwiazdora - jego największym hobby jest golf i teraz wreszcie ma czas na to, żeby regularnie odwiedzać pole golfowe oraz trenowanie swojej formy. Przyznał w wywiadzie, że ma dom letniskowy na Mazurach, który znajduje się niedaleko Mazury Golf&Coutry Club. Twierdzi, ze golfowa potyczka to również dobry pretekst, żeby się z kimś spotkać oraz podyskutować, bo rozgrywka trwa średnio 4 godziny. 

Poza uprawianiem sportu Tadeusz Drozda spędza mnóstwo czasu ze swoimi wnukami. Jest dumnym dziadkiem, który bardzo chętnie zajmuje się dziećmi swoich córek. Teraz wreszcie nie ma obowiązków zawodowych i może im poświęcić odpowiednio dużo czasu.

ZOBACZ TAKŻE

  1.  Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  2.  Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to JEDNO wydarzenie
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Fani nie dowierzają
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu