Emerytka została porzucona w najtrudniejszej chwili. Nagle usłyszała 6 zmieniających wszystko słów

Emerytka została porzucona w najtrudniejszej chwili. Nagle usłyszała 6 zmieniających wszystko słów Źródło: Facebook/Love What Really Matters

Emerytura dla niektórych seniorów to naprawdę trudny okres. Pewne kobieta została porzucona w najgorszym momencie. Wtedy stało się coś kompletnie niespodziewanego.

Emerytura powinna być spokojnym czasem, w którym odpoczywamy od pracy i domykamy sprawy, na które nie mieliśmy czasu. Niestety, nie wszyscy mają takie możliwości, choćby ze względu na niskie świadczenia czy zły stan zdrowia. Tak też było z tą seniorką, którą porzucono w trudnym momencie.

Dla niej emerytura była jak koszmar. Z trudem dawała sobie radę

Starsza kobieta poruszająca się na wózku udała się do jednej z klinik w USA, w której miała umówioną wizytę. Niestety, okazało się, że doszło do fatalnej pomyłki i konsultacje z lekarzem miała mieć innego dnia. Znalazła się w trudnej sytuacji, bo jej dom znajdował się dosyć daleko, a nie miał kto po nią przyjechać. Powiedziała o tym pracowniczce recepcji, ale na nic się to nie zdała. Seniorka siedziała sama i nie wiedziała, co ma począć.

Miała niesamowite szczęście, że w poczekalni było obecne pewne małżeństwo, które widziało całą sytuację. Jak opowiada jedna ze świadków wypadku, nagle podszedł do niej pewien mężczyzna i powiedział 6 słów, które kompletnie zmieniły sytuację.

- Z przyjemnością odwiozę Panią do domu - powiedział mężczyzna.

Zaskakująca tożsamość pomocnego mężczyzny

- Ten mężczyzna nie znał jej, nie miał też pojęcia, gdzie mieszka, a pomimo tego zaoferował, że poświęci swój czas tej miłej staruszce. Zaproponowała, że mu zapłaci, ale on grzecznie odmówił, jak zrobiłby każdy dobry człowiek - pisała Ashley na Facebooku, która widziała całą sytuację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Faktycznie, chwilę po tej rozmowie mężczyzna poszedł po auto, którym podjechał pod sam szpital, żeby seniorka mogła z łatwością do niego wejść. Gdy tylko ta podjechała, pomocny nieznajomy pomógł jej dostać się do środka i odwiózł ją z powrotem do domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Jak później Ashley dowiedziała się, z rozmowy z żoną pomocnego mężczyzny, miał on na imię Jeffrey i był żołnierzem w lokalnej jednostce wojskowej. Jak sama o nim później napisała, dał tym dobry przykład i pokazał, że żołnierz służy nie tylko krajowi, ale też lokalnej społeczności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News