Była wielką gwiazdą. Mama Grażyny Torbickiej pobiera głodową emeryturę, żenująca kwota

Była wielką gwiazdą. Mama Grażyny Torbickiej pobiera głodową emeryturę, żenująca kwota Źródło: Instagram/grazynatorbicka

Emerytura matki Grażyny Torbickiej nie rzuca na kolana. Choć była kiedyś wielką gwiazdą telewizji, teraz dostaje głodowe pieniądze. Ma duże szczęście, że jej córka również zrobiła karierę.

Emerytura w Polsce nie należy zwykle do zbyt wysokich, a wielu seniorów ledwie jest w stanie się utrzymać i z trudem walczy o swój byt. Okazuje się, że nawet wielkie gwiazdy otrzymują głodowe świadczenie. Matka Grażyny Torbickiej należy do tej grupy emerytów, której trudno byłoby przeżyć bez wsparcia dzieci.

Mama Grażyny Torbickiej w latach 70. i 80. XX była gwiazdą telewizji

Matką Grażyny Torbickiej jest Krystyna Loska, która niegdyś była niezwykle popularną konferansjerką. W swojej karierze zaliczyła również kilka ról firmowych, w których grała zazwyczaj dziennikarki lub spikerki. Ta praca przylgnęła do niej na długi czas i przez lata była kojarzona jako dziennikarka TVP. Choć rozstała się z telewizją w 1994 roku, jeszcze przez długi czas zaczepiano ją na ulicy.

Co ciekawe, nigdy nie czytała z kartki, dzięki czemu zawsze w studiu była w stu procentach autentyczna i pełna energii. Charyzma prezenterki przyciągała przed telewizory, a ona stała się prawdziwą gwiazdą w Polsce Ludowej.

- Lubiłam telewidzom patrzeć w oczy. A poza tym miałam do zapamiętania raptem programy dwóch kanałów telewizyjnych - zdradzała swój sekret Krystyna Loska.

Głodowa emerytura wielkiej gwiazdy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, nawet tak rozpoznawalna postać jak Krystyna Loska, nie może liczyć na wysokie świadczenie emerytalne. Okazuje się, że jej emerytura z ZUS wynosi nieco ponad tysiąc złotych, przez co nawet nie zbliża się do średniej krajowej, która wynosi około 2200 złotych. Była prezenterka ma szczęście, że córka poszła w jej ślady i w chwilach kryzysu ma kto jej pomóc. Mimo to seniorka chce zachować samodzielność i przyznała, że nie zgodzi się na przeprowadzkę do swojej córki.

Dzisiaj grzeje: 1.Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

- Nie ma mowy! Mama na to nie pozwoli, jest niezależna, wszystko chce robić sama. Ale ja mam podobnie. Obie w kuchni? Nie ma takiej opcji. Najpierw jedna robi swoje, potem druga - zdradziła Torbicka, i dodała, że jej mama jest fanką kuchni śląskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. Ksiądz pisał obsceniczne wiadomości do 13-latki. Prokuratura i kuria problemu nie widzą
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News