86-latek jechał miejskim autobusem. Nagle kierowca zahamował, a emeryt tego nie przeżył

86-latek jechał miejskim autobusem. Nagle kierowca zahamował, a emeryt tego nie przeżył Źródło: youtube.com/Jakub Skarżyński

Spokojna emerytura została przerwana przez niespodziewany wypadek. Jeden z 86-letnich mieszkańców Olsztyna zginął w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Autobus, którym poruszał się starszy pasażer, wyhamował, a senior nie przeżył. Ta śmierć wstrząsnęła całym miastem.

Emerytura 86-latka przebiegała bardzo spokojnie aż do niedzielnego poranka. Starszy mężczyzna w czasie jazdy przez Olsztyn komunikacją miejską zginął po tym, jak autobus gwałtownie zahamował. Policja bada zdarzenie i bierze pod uwagę zachowanie kierowcy autobusu miejskiego, który swoim manewrem doprowadził do tak nieprzewidzianej śmierci.

Emerytura skończona przez wypadek. 86-latek nie żyje

Niedzielny poranek w Olsztynie nie zapowiadał tak dramatycznych wydarzeń. W zatłoczonym autobusie komunikacji miejskiej doszło do przykrego wypadku, w trakcie którego zginął jeden z mieszkańców miasta. Senior, który stał w pojeździe, uderzył w jeden z elementów konstrukcyjnych pojazdu po tym, jak kierowca autobusu gwałtownie zahamował. Pasażerowie praktycznie od razu zareagowali i próbowali ratować życie seniora. Niestety, długie próby przywrócenia mu przytomności nie przyniosły skutku. Jego życie zakończyło się w wyjątkowo niespodziewanych okolicznościach. Do wypadku doszło w okolicach alei Piłsudskiego, nieopodal urzędu wojewódzkiego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że z powodu gwałtownego hamowania miejskiego autobusu jeden z pasażerów uderzył w element konstrukcyjny pojazdu – powiedział sierż. Andrzej Jurkun z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja z Olsztyna bada zdarzenie

Jak na razie funkcjonariusze prowadzą badania, aby ustalić, czy hamowanie pojazdu przy alei Piłsudskiego było koniecznym manewrem. Drugim przedmiotem dochodzenia jest stan zdrowotny 86-latka i sprawdzenie, czy nie cierpiał on wcześniej na problemy ze zdrowiem, które mogły przypieczętować jego los.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Jak na razie śledczy sklasyfikowali zdarzenie jako wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym. Nie wiadomo, czy kierowca prowadzący pojazd poniesie odpowiedzialność za zdarzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

źródło: Super Express

Następny artykuł