Emerytura Katarzyny Łanewskiej
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 5 Października 2020

Skandal i smutek. Ujawniono, jaką emeryturę dostaje Katarzyna Łaniewska, słynna Babcia Józia z Plebanii

Emerytura wielu polskich gwiazd jest dużo niższa, niż spodziewają się tego fani. Niektórzy sławni aktorzy i wokaliści ledwie wiążą koniec z końcem. Po opłaceniu rachunków i czynszu ledwie starcza im na podstawowe zakupy spożywcze. Słynna babcia Józia z "Plebanii" poszła w ślad kolegów po fachu i zdradziła, jak sobie radzi. Skandal i smutek.

Emerytura gwiazd to temat, który od początku pandemii koronawirusa budzi wielkie emocje. Zamknięte kina, teatry i odwołane plany zdjęciowe sprawiły, że losy wielu produkcji stanęły pod znakiem zapytania. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że aktorzy, którzy do tej pory nie mieli problemów finansowych, stracili możliwość dorabiania do emerytur, które z racji "śmieciówek", które są bardzo powszechne w tej branży, bywają skandalicznie niskie. Głos w tej sprawie zabrała także gwiazda kultowego serialu "Plebania", Katarzyna Łaniewska.

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Emerytura Katarzyny Łaniewskiej jest skandalicznie niska

Katarzyna Łaniewska zadebiutowała aktorsko przed niemal siedmioma dekadami. Widzowie mogli podziwiać jej występy zarówno w produkcjach filmowych, serialach, jak i na deskach teatralnych. Nie ma osoby, która nie znałaby hitów takich jak: "Nikodem Dyzma", "Wszystko o Ewie", "Czterdziestolatek" i wszystkie części uwielbianego "Kogla-mogla". Mimo wielkiej kariery, pozostała bardzo skromną i mało wylewną osobą. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda "Plebanii" postanowiła ostatnio skrytykować kolegów z branży, którzy żalą się w mediach na niskie świadczenia emerytalne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Głupio mi jest, jak koledzy, którzy zarabiali miliony, mówią, że nie będą mieli co włożyć do garnka. To wstyd. Kiedyś nam ministerstwo wyznaczało, jaką gażę mamy mieć, ile zarobić. Jak się wyrobiło limit filmów, to do ministerstwa pisałam, czy mogę więcej zarabiać. A teraz są bajeczne sumy, zupełnie nie wiadomo skąd, i to dla ludzi, którzy naprawdę niewiele zasłużyli, dla amatorów - powiedziała Katarzyna Łaniewska w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Boże Narodzenie 2020. Nowa prognoza epidemii: „Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną”

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Katarzyna Łaniewska przyznała, że również jej emerytura pozostawia wiele do życzenia. Niestety, pomimo ogromnego dorobku i zawrotnej kariery, obecnie ledwie wiąże koniec z końcem. Sytuacja, która ją spotkała, budzi w niej duże rozgoryczenie. Po opłaceniu rachunków i czynszu na życie pozostają jej marne grosze.

- W swoich latach wysługi za 60 lat pracy dostawałam 860 zł emerytury. To była moje pierwsza emerytura. Potem zrobiło się 900 coś tam. Na dzień dzisiejszy emerytury moje i moich kolegów wynoszą dwa tysiące złotych z kawałeczkiem - zdradziła gwiazda "Plebanii".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1500 plus dla tysięcy Polek i Polaków? Teraz to możliwe, ujawniono warunki
  2. Zbigniew Boniek ujawnił prawdę. "Brzęczka nie będzie", wiemy kto go zastąpi
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Połączenie jabłek i orzechów zapewnia mu przepyszny smak. Ciasto "wiewiórka" jest idealną propozycją na jesień

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News