Dziadek wyszedł na spacer. Już nie wrócił

Dziadek wyszedł na spacer. Już nie wrócił Źródło: materiały policyjne

Emerytura była dla tego mężczyzny czasem zasłużonego odpoczynku. Senior cieszył się dobrym zdrowiem i lubił spędzać czas na świeżym powietrzu. Teraz jego bliscy są zrozpaczeni - staruszek zaginął.

upływała mu na odpoczynku i podróżach. 73-letni dziadek uwielbiał spędzać czas na świeżym powietrzu, a mimo wieku starał się pozostawać aktywny fizycznie. Często wychodził na spacery, ale z ostatniej przechadzki już niestety nie wrócił. Rodzina nie ma pojęcia, gdzie może teraz przebywać emeryt.

Emerytura była dla niego czasem aktywności

John Tossel postanowił, że jego emerytura nie będzie nudna. Razem z Gillian Giffiths, z którą był od 19 lat, korzystał z życia. Wyjechali na wakacje do Grecji w czerwcu tego roku. Cieszyli się lokalnym jedzeniem i piękną pogodą na wyspie Zakintos. Mężczyzna postanowił, że zobaczy góry Skopos. Powiedział swojej ukochanej, że idzie na półgodzinny spacer właśnie w te rejony, a ją zostawił przy hotelowym basenie. Wtedy, w poniedziałek 17 czerwca około 9:30, seniorka widziała go po raz ostatni.

Gdy John nie wrócił na noc do hotelu, Gillian była już mocno zaniepokojona. Nie spodziewała się, że jej partner może zniknąć na tak długo, zwłaszcza że miał przy sobie tylko 10 euro i butelkę wody. Kobieta zgłosiła zaginiecie emeryta, a służby rozpoczęły intensywne śledztwo. Mimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej, do tej pory nie udało się znaleźć staruszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina wciąż czeka na wieści o dziadku

Po pewnym czasie Gillian była zmuszona wrócić do rodzinnej Walii. Mimo to nie przestała dokładać starań, aby znaleźć Johna. Dopóki nie znajdzie się ciało mężczyzny, będzie wierzyła, że ten nadal żyje. Jak na razie jednak służbom udało się natrafić tylko na jeden trop. Emeryt miał rozmawiać z blondynką w wieku 45-55 lat w trakcie swojej wędrówki ku górom. Nie udało się jej niestety ostatecznie odnaleźć.

Dzisiaj grzeje: 1. Panna młoda nie pozwoliła druhnie przyjść na wesele. Kobieta nie chciała założyć peruki, żeby ukryć swoją chorobę

2. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS

Partnerka seniora chciałaby, aby śledztwo zostało przejęte przez brytyjską policję, jednak prawo Grecji tego zabrania. Mimo to lokalne służby cały czas wspierają rodzinę i pomagają na wszelkie dostępne sposoby. Ruszyła także zbiórka pieniędzy na stronie Go Found Me, gdzie udało się jak na razie uzbierać kwotę 7 tysięcy funtów. Cała rodzina niecierpliwie czeka na jakiekolwiek wieści o zaginionym Johnie. 

 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Czy Violetta Villas miała dzieci? Po jej śmierci był problem
  4. Popularny polski jasnowidz fatalnie się pomylił. Kosztowało go to życie
  5. Meghan Markle uderzyła pięścią w stół. Nigdzie się nie rusza, a Harry jedzie na wesele byłej dziewczyny!

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News