Wyrwał torbę 78-letniej emerytce. Nagle usłyszał trzask pękających kości

Wyrwał torbę 78-letniej emerytce. Nagle usłyszał trzask pękających kości Źródło: Screen/DailyMail

Emerytka została napadnięta przez przestępcę, który chciał ją okraść z kosztowności. W wyniku starcia staruszka odniosła bardzo poważne obrażenia.

Emerytka, idąc popołudniem przez ulicę, nie spodziewała się, że coś będzie zagrażać jej bezpieczeństwu. Nie miała też żadnych podejrzeń wobec mężczyzny, który zmierzał w jej stronę. Ten jednak, zamiast ją ominąć, brutalnie ją zaatakował.

Emerytka została zaatakowana przez nieznanego napastnika

79-latka nie była na spacerze w wyjątkowo niebezpiecznej okolicy. Przechadzała się w spokojnej dzielnicy mieszkalnej w Kettering, w hrabstwie Northamptonshire. Nagle podszedł do niej mężczyzna i podjął próbę wyrwania torby. Kobieta tego się nie spodziewała. Złapał się jej kurczowo, a napastnik pociągnął ją z całej siły. W efekcie staruszka przewróciła się, a napastnik usłyszał trzask łamanych kości. Nie przejął się jednak i zbiegł z miejsca zdarzenia, dzierżąc swój łup.

Kobieta straciła torebkę oraz doznała licznych obrażeń - trafiła do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że ma złamaną rękę. W tym wieku złamanie jest wyjątkowo poważną kontuzją. Miała szczęście, że całe zajście nagrało się na miejskiej kamerze monitoringu - dzięki temu jest szansa na złapanie sprawcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa trafiła na policję, która udostępniła nagranie

Nagranie z miejskiego monitoringu trafiło na Policję - służby najpierw je przeanalizowały, a następnie udostępniły publicznie, aby ułatwić w ten sposób szukanie sprawcy. Mieszkańcy hrabstwa są oburzeni nagraniem - nie sądzili, że ktoś z ich sąsiedztwa mógłby zaatakować bezbronną staruszkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Policji udało się schwytać 31-latka, odpowiedzialnego za napad. Odpowie teraz przed sądem za rozbój i spowodowanie obrażeń. Funkcjonariusze zapewniają, że będą teraz przeciwdziałać kolejnym takim sytuacjom, aby mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie i przebywać na ulicach bez obaw o swoje zdrowie i życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News