Chociaż może się to wydawać nieprawdopodobne, ta historia zdarzyła się naprawdę w jednym z niemieckich miast. Emeryt wezwał tam na swą posesję służby, kiedy zobaczył przed domem przedmiot, który przypominał mu niewybuch z czasów drugiej wojny światowej. Jak się jednak ostatecznie okazało, była to… cukinia.

81-letni mężczyzna mieszkający w Bretten poinformował służby, że w swym ogrodzie znalazł on zadziwiający i naprawdę niebezpieczny przedmiot. Kiedy policja przybyła jednak na miejsce, okazało się, że emeryt zaskakująco się pomylił.

Od strachu do… śmiechu

– Podekscytowany zadzwonił na komisariat policji w Bretten i poinformował, że w swoim ogrodzie znalazł niewybuch. Ponieważ okazało się, że to w rzeczywistości warzywo, jednostka odpowiedzialna za rozbrajanie niewybuchów nie została wezwana na miejsce zdarzenia – przekazała niemieckim mediom miejscowa rzeczniczka policji.

Co zaskakujące, cukinia miała aż 40 cm długości i ważyła około 5 kg. Prawdopodobnie ktoś wrzucił ją do ogrodu niemieckiego emeryta przez ogrodzenie. Wciąż nie wiadomo, dlaczego tak się stało, jednak 81-latek poinformował już, że sam zajmie się niecodziennym znaleziskiem.

Te rzeczy NAJBEZPIECZNIEJ jeść!


TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!

...

Zobacz również