Emeryt zmasakrował nożem trzech imigrantów. Policja puściła go wolno

70-latek nie miał litości dla trzech imigrantów. Dopadł przybyszy z nożem w ręku i urządził krwawą jatkę. Policjanci okazali się zaskakująco wyrozumiali dla staruszka. Śledczy wypuścili mężczyznę wolno.

Media nie kryją zadziwienia pobłażliwą postawą policji. Funkcjonariusze nie zdecydowali się na zatrzymanie mężczyzny. Pomimo, iż ranił on trzech imigrantów został puszczony wolno.

Staruszek napadł na trzech imigrantówSzok w Niemczech. Imigranci przejmują policję Zajście miało miejsce w niemieckiej miejscowości Heilbronn. Tam, pod kościołem pijany 70-latek napadł na trzech uchodźców. Staruszek poważnie ranił 25-letniego Irakijczyka, który trafił do szpitala w stanie ciężkim. Jego życiu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo. Obrażenia odnieśli również 19-letni Syryjczyk i 17-letni Afgańczyk, których poddano leczeniu na miejscu zajścia. Policja zdecydowała się na wypuszczenie staruszka argumentując, że mężczyzna nie miał przedtem konfliktu z prawem, a jego atak na imigrantów nie został potraktowany jako usiłowanie zabójstwa.

Opinia publiczna zszokowana zachowaniem staruszkaUWAGA na A4! Imigranci podszywają się pod policję i... Oburzony postawą 70-latka jest burmistrz miasta Harry Mergel - Jestem głęboko zaniepokojony tą zbrodnią. Myślami jestem przy ofiarach. Mam nadzieję, że nie będą długo cierpieli. Wzywam, aby uchodźcy byli traktowani po ludzku i aby im pomagać - powiedział. Również niemieckie media nie kryją zdziwienia postawą policji.  - Możemy tylko potrząsnąć głową, że policja wypuściła człowieka, który kontynuowałby atak, gdyby nie odwaga ludzi w pobliżu. Jest wysoce prawdopodobne, że był to atak na tle rasowym i mógł łatwo doprowadzić do śmierci - czytamy na łamach "Heilbronner Stimme". Źródło: rp.pl Następny artykuł